Русский English

JMÉNO: HESLO:<< Novější 1. stránka z 55 Starší >>

Pozvánka na XI. ročník konference ERU 2014

Ve dnech 27. – 28. 11. 2014 se již tradičně v hotelu SANTON koná XI. ročník konference „Energetické rušení v distribučních a průmyslových sítích“ ERU 2014. Konference se koná pod záštitou Českomoravské elektrotechnické asociace. V přiložených souborech najdete přihláškuprogram. Další informace naleznete na webových stránkách konference.

Pokud máte zájem o účast na konferenci, vyplněnou přihlášku zašlete prosím buď poštou, nebo e-mailem na adresu organizačního garanta paní Evě Špačkové podle instrukcí obsažených v programu.

Ladislav Sojka


vloženo: 23.10.2014
Celý článek
Konference

Pozvánka na debatu „Dopady ruských sankcí na české podnikatele“

Českomoravská elektrotechnická asociace si Vás dovoluje pozvat na debatu nazvanou „Dopady ruských sankcí na české podnikatele“, kterou pořádá CEBRE – Česká podnikatelská reprezentace při EU, dne 23. října 2014 od 16:00 do 18:00 hod v Evropském domě v Praze, v Jungmannově ulici 24.

Cílem debaty je s renomovanými odborníky diskutovat o evropských sankcích uvalených vůči Rusku, respektive o ruských sankcích proti EU, a jejich dopadech na hospodářský růst České republiky a konkurenceschopnost českých firem a EU.

Dne 12. září 2014 vstoupilo v platnost třetí, a prozatím poslední zpřísnění sankčních opatření EU vůči Rusku. Omezení se dotýkají unijního kapitálového trhu, obchodu se zbraněmi, vývozu zboží a technologií dvojího užití a vývozu citlivých technologií pro ropné odvětví a související obory. Vydány byly také seznamy osob se zákazem vstupu na území EU a došlo k zmrazení jejich zahraničního majetku. Sankce zasáhly finanční instituce vlastněné více než 50% ruským státem. Omezení je zacíleno na transakce a poskytování finančních prostředků nebo investičních služeb, vydávání nových dluhopisů, akcií atp., s termínem obratu delším než 30 dní. Tato opatření navazují na první vlnu sankcí ze strany EU v reakci na události na Ukrajině ze 17. března 2014. Ruská strana odpověděla protiopatřeními vztahujícími se mimo jiné na zákaz dovozu zemědělských produktů členských států, které sankce přijaly. V rámci nových sankčních opatření byly České republice a dalším zemím vyjednány výjimky, které výrazně zmírňují dopady na české firmy a podnikatele. Forma a přísnost všech uvedených sankcí se však budou s postupem času měnit.

V případě zájmu o účast se prosím registrujte do 22. října 2014 zde nebo emailem na prague@cebre.cz.

Pozvánka

Zdroj: CEBRE

Ladislav Sojkavloženo: 21.10.2014
Celý článek
Konference

Volné vstupenky na veletrh GET Nord

Českomoravská elektrotechnická asociace Vás zve na odborný veletrh elektrotechnického, sanitárního, vytápěcího a klimatizačního zařízení budov GET Nord, který se koná od 20. do 22. listopadu 2014 na hamburském výstavišti.

Pro získání vstupenky na veletrh zdarma navštivte stránky Hamburg Messe zde a:

  1. v online shopu zvolte veletrh GET Nord, otevře se v novém okně,
  2. vyplňte Vámi požadovaný počet vstupenek v kolonce Dayticket (Promocode),
  3. registrujte každého držitele vstupenky základními osobními daty,
  4. zadejte promo kód GT 1407,
  5. vytiskněte vstupenku.

Další informace o veletrhu naleznete zde. V případě dotazů, prosím, neváhejte využít tento kontakt:

Radka Šimková
Naveletrh s. r. o.
U Parního mlýna 1290/6
170 00 Praha 7

Tel. +420 728 861 243
E-mail: simkova@naveletrh.cz

www.naveletrh.czvloženo: 20.10.2014
Celý článek
Veletrhy

Taiwansko-české B2B jednání

S cílem podpořit vzájemný obchod mezi Taiwanem a Českou republikou, organizuje Tchajpejská hospodářská a kulturní kancelář v Praze B2B jednání mezi taiwanskými a českými firmami. Delegaci 54 zástupců taiwanských společností povede pan Chang Deng-Her, předseda Obchodní komory taiwanských dovozců a vývozců. Všichni zájemci o navázání spolupráce s Taiwanem jsou srdečně zváni k účasti. Akce se uskuteční 15. října 2014 od 9:40 v hotelu Intercontinental (Pařížská 30, 110 00 Praha 1; sály: Klementinum + Belvedere).

V případě vašeho zájmu, prosím, vyplňte přihlášku a odešlete jí emailem na adresu: ecoasist1@teco.cz (pí. Magda Križková) nebo ecoasist2@teco.cz (pí. I-Lan Hrouzková) do 30.září 2014. Prosím, sdělte také, zda budete potřebovat tlumočníka čeština / čínština.

Pozvánka + přihláška
Seznam firem

Zdroj: TECO

Ladislav Sojkavloženo: 6.10.2014
Celý článek
Zprávy ze sekretariátu

Seminář věnovaný investičním příležitostem v Chile

Českomoravská elektrotechnická asociace vás zve na seminář věnovaný investičním příležitostem v Chile, jehož hlavní hostem bude Jorge Pizarro, výkonný víceprezident CIEChile (Výbor pro zahraniční investice Chile).

Seminář se uskuteční dne 23. 10. od 10:15 h. v hlavní budově Ministerstva průmyslu a obchodu ČR – Na Františku 32, Praha 1.

Seminář proběhne v angličtině.

V případě zájmu se, prosím, přihlaste na e-mail: jenickovam@mpo.cz do 17. 10. včetně.

Více informací naleznete zde.

Zdroj: MPO

Ladislav Sojka


vloženo: 6.10.2014
Celý článek
Konference

<< Novější 1. stránka z 55 Starší >>