Русский English

JMÉNO: HESLO:<< Novější 1. stránka z 58 Starší >>

Společnost UniControls postoupila do finále prestižní evropské soutěže „The European Business Awards“

Společnost UniControls byla vyhlášena jedním z finalistů a příjemců ocenění Ruban d’Honneur (stuhy cti) v soutěži The European Business Awards  2014/5 sponzorované globální sítí RSM. UniControls se stala jedním z 10 finalistů v kategorii cena roku pro firmu s obratem 0-25 miliónů EUR a nyní bude pokračovat v soutěži ve třetím a závěrečném kole posuzování, ze kterého vzejde 11 vítězů ze všech hodnocených kategorií.

Ocenění Ruban d’Honneur obdrželo 110 účastníků, kteří byli vybráni ze 709 národních vítězů porotou, složenou z uznávaných evropských osobností z oblasti podnikání, politických vůdců, akademiků a podnikatelů. Letošního 8. ročníku soutěže The European Business Awards se zúčastnilo 24 000 firem z 33 evropských zemí.

Antonín Felber, obchodní ředitel, uvedl: „Jsme opravdu hrdí na to, že jsme v soutěži The European Business Awards uspěli ve velké konkurenci úspěšných evropských společností, získali ocenění Ruban d’Honneur  a že můžeme reprezentovat Českou republiku. Soutěž je široce uznávaná jako výběr těch nejdynamičtějších společností v Evropě. Těšíme se na finálové kolo soutěže, kde budeme před porotou prezentovat, jakým způsobem dosahujeme úspěchů v podnikání.”

Současně s hodnocením, které provádí odborná porota, byl spuštěn i systém hlasování veřejnosti, ve kterém společnosti soutěží o titul „šampióna veřejnosti“ (Public Champion). Hlasovat pro UniControls   můžete na www.businessawardeurope.com. Národní vítězové veřejného hlasování budou oznámeni 3. března 2015.

Hlavním sponzorem a propagátorem soutěže The European Business Awards je od jejího počátku RSM, sedmá největší celosvětová síť společností poskytujících auditorské, daňové a poradenské služby, přičemž těžiště její působnosti je v Evropě. Cílem soutěže je ocenit a odměnit vynikající výkon, nejlepší praxe a inovace v rámci celé evropské podnikatelské komunity.

Více informací o cenách, o společnostech oceněných stuhou cti v jednotlivých zemích a o hlasování veřejnosti získáte na adrese www.businessawardseurope.com.vloženo: 21.4.2015
Celý článek
Zprávy z asociace

Tisková zpráva: ElA uspořádala druhé "Setkání českých a slovenských elektrotechniků"

Českomoravská elektrotechnická asociace (ElA), ve spolupráci se Svazem elektrotechnického průmyslu Slovenské republiky (ZEP) a členskou společností Veletrhy Brno a. s., uspořádala dne 25. 3. 2015 v prostorách brněnského výstaviště již další neformální „Setkání českých a slovenských elektrotechniků".

Cílem této neformální společenské akce doprovázené číší vína bylo nejen navázání nových obchodních kontaktů či hledání partnerů, ale především prezentovat další počin českých elektrotechniků v rámci aktivit Roku průmyslu a technického vzdělávání.

V přátelské atmosféře se sešlo přes 60 účastníků, zejména zástupců členských firem ElA a ZEP. Toto setkání moderoval ředitel Českomoravské elektrotechnické asociace Jan Prokš.

Jednatel společnosti ELEDUS Tomáš Svoboda v rámci shrnul své poznatky o stavu středoškolského a mimoškolního technického vzdělávání a uvedl plány a aktivity své firmy, které by se dle jeho názoru projevily ve zlepšení tolik neadresně kritizovaného stavu.

Vystoupení ředitele Nadace Depositum Bonum pana Václava Kubaty představilo samotnou Nadaci a zároveň i přineslo pohled České spořitelny a.s., zřizovatele nadace, na problematiku vzdělávání a na vytčené cíle Nadace, mezi které patří zvýšení zájmu dětí o technické a přírodovědné obory a zlepšení výuky matematiky a fyziky. Mezi cíle nadace patří i posílit prestiž profese učitele a zvýšit povědomí o klíčovém významu školství,

Završením Setkání českých a slovenských elektrotechniků bylo podepsání memoranda o spolupráci mezi Českomoravskou elektrotechnickou asociací a Nadací Depositum Bonum a slavnostní předání pomůcek pro vyučování, které věnovaly členské společnosti ElA.

Ředitel Jan Prokš (ElA) podepisuje s ředitelem Václavem Kubatou (Nadace Depositum Bonum) memorandum o spolupráci mezi Českomoravskou elektrotechnickou asociací a Nadací Depositum Bonum.

Ladislav Sojka


vloženo: 9.4.2015
Celý článek
Zprávy ze sekretariátu

Pozvánka na konferenci Inteligentní budovy a města

Zveme Vás na konferenci Inteligentní budovy a města, která se bude konat 24. dubna 2015 od 10:00 hodin v sále P4, pavilon P na Výstavišti Brno v rámci Mezinárodního stavebního veletrhu.

Sdělovací technika a Česká podnikatelská rada pro udržitelný rozvoj pořádají konferenci zaměřenou na integraci nových koncepcí energetického managementu a inovační řešení, která umožní vytvoření funkčního ekosystému pro udržitelný rozvoj chytrých aglomerací. 

Provoz inteligentní budovy v soukromé i průmyslové výstavbě zajišťuje mnoho systémů – řízení vytápění a klimatizace, osvětlení, řízení energetické soustavy budovy a měření spotřeby, zabezpečení a přístupový systém, uzavřený televizní okruh atd. Moderní budovy představují objekty se sjednocenými systémy řízení poskytující maximální komfort, optimální spotřebu energií a to s minimálními náklady. 
Moderní a chytrá města tvoří nejen inteligentní budovy, ale i inteligentní energie, informační technologie, mobilita, městské plánování, e-Governance. Nedílnou součástí chytrých aglomerací jsou inteligentní obyvatelé, kteří se podílí na rozhodování o budoucnosti města.

Více informací o programu a registrační formulář naleznete zde.vloženo: 8.4.2015
Celý článek
Konference

Pozvánka na seminář "Co je nového v byznysu v Rusku – novinky v ruské legislativě ve světle ekonomického a politického vývoje v Evropě"

Zveme vás na odborný seminář, který nabídne informace o novinkách v ruské legislativě v oblasti obchodu a podnikání ve světle ekonomického a politického vývoje v Evropě.

Tento seminář, s názvem "Co je nového v byznysu v Rusku – novinky v ruské legislativě ve světle ekonomického a politického vývoje v Evropě", pořádá Komora pro hospodářské styky se SNS, s. o. k. ve spolupráci s PETERKA & PARTNERS advokátní kancelář s. r. o. a bude se konat 22. dubna 2015 od 9:30 hodin na adrese Karlovo náměstí 671/24, Praha 1.

Pozvánka
Přihláška

Uzávěrka přihlášek 17. 4. 2015.

Více informací o semináři naleznete zde.

Ladislav Sojkavloženo: 7.4.2015
Celý článek
Konference

Pozvánka na veletrh Hannover Messe

Zveme vás k účasti na jednom z nejvýznamnějších světových průmyslových veletrhů, který se uskuteční 13. - 17. dubna 2015 v Hannoveru. Veletrh HANNOVER MESSE 2015 je spojením deseti vedoucích veletrhů na jednom místě: Industrial Automation, Motion, Drive & Automation (MDA), Energie, Wind, MobiliTec, Digital Factory, Comvac, Industrial Supply, SurfaceTechnology a Research & Technology. Pět ústředních témat veletrhu HANNOVER MESSE 2015 představují průmyslová automatizace a IT, technika pohonu a fluidní technika, energetické a ekologické technologie, průmyslové subdodávky, výrobní technologie a služby, výzkum a vývoj. Partnerskou zemí veletrhu HANNOVER MESSE 2015 je Indie.

Bližší informace o veletrhu naleznete zde.


vloženo: 23.3.2015
Celý článek
Veletrhy

<< Novější 1. stránka z 58 Starší >>