Русский English

JMÉNO: HESLO:<< Novější 1. stránka z 57 Starší >>

Pozvánka na veletrh Hannover Messe

Zveme vás k účasti na jednom z nejvýznamnějších světových průmyslových veletrhů, který se uskuteční 13. - 17. dubna 2015 v Hannoveru. Veletrh HANNOVER MESSE 2015 je spojením deseti vedoucích veletrhů na jednom místě: Industrial Automation, Motion, Drive & Automation (MDA), Energie, Wind, MobiliTec, Digital Factory, Comvac, Industrial Supply, SurfaceTechnology a Research & Technology. Pět ústředních témat veletrhu HANNOVER MESSE 2015 představují průmyslová automatizace a IT, technika pohonu a fluidní technika, energetické a ekologické technologie, průmyslové subdodávky, výrobní technologie a služby, výzkum a vývoj. Partnerskou zemí veletrhu HANNOVER MESSE 2015 je Indie.

Bližší informace o veletrhu naleznete zde.


vloženo: 23.3.2015
Celý článek
Veletrhy

Pozvánka k účasti na MSV 2015

Vážení členové,

Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně se letos koná v termínu od 14. září do 18. září a termín pro podání přihlášky s cenovým zvýhodněním je stanoven na 31. března 2015.

Do tohoto data si můžete objednat výstavní plochu za nejvýhodnějších cenových podmínek.

Elektronickou přihlášku k účasti naleznete ZDE.MSV 2015 – tradiční setkání průmyslu s novými impulsy

Mezinárodní strojírenský veletrh budou provázet specializované veletrhy zaměřené na ekotechnologie (veletrh ENVITECH), dopravu a logistiku (veletrh TRANSPORT a LOGISTIKA). Města a kraje budou na MSV nabízet průmyslové lokality a nemovitosti. Hlavním tématem letošního ročníku je Průmysl 4.0, tj. automatizovaný a integrovaný průmysl budoucnosti. Jde zejména o digitální továrnu, digitální propojení výrobních linek, robotizaci, automatizaci podporovanou informačními technologiemi, využití 3D digitálních technologií.

Důležitými tématy bude podpora technického vzdělávání, transfer technologií a inovací, pracovní příležitosti v průmyslu.

Special Focus Country MSV 2015 je Korejská republika.

Japonská vládní agentura JETRO uspořádá tzv. Reverse Trade Fair – japonské firmy přivezou prototypy výrobků, pro které chtějí nalézt výrobce.

Více ZDE.
vloženo: 20.3.2015
Celý článek
Veletrhy

Pozvánka k účasti na Česko-vietnamský podnikatelský seminář

Zveme Vás k účasti na Česko-vietnamský podnikatelský seminář, který se uskuteční dne 9. dubna 2015 od 13:30 hodin v prostorách Ministerstva průmyslu a obchodu ČR, Politických vězňů 20, Praha 1.

Tento seminář pořádá Svaz průmyslu a dopravy ČR, Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR a Obchodní oddělení Vietnamského velvyslanectví v Praze.

Program:

13:30 – 14:00
  • Registrace účastníků
14:00 – 15:30
  • Úvodní slovo pana Lukáše Martina, ředitele sekce zahraničních vztahů Svazu průmyslu a dopravy ČR
  • Vystoupení o česko-vietnamské spolupráci pana Richarda Hlavatého, ředitele odboru zahraničně ekonomických politik II Ministerstva průmyslu a obchodu ČR
  • Vystoupení pana Nguyen Thang Long, obchodního rady vietnamského velvyslanectví v Praze
  • Prezentace paní Truong Chi Binh, ředitelky „Centra na podporu rozvoje průmyslu“ (SIDEC)
  • Prezentace o investičních možnostech v ČR, pan Martin Kratochvíl, Informační a marketingový specialista „CzechInvest“
  • Prezentace pana Jana Prokše, ředitele „Českomoravské elektrotechnické asociace“ (ElA)
  • Prezentace paní Do Thi Thuy Huong, členky představenstva „Vietnamské elektrotechnického průmyslu“ (VEIA)
15:30
  • Dvoustranná jednání firem 

Účast na podnikatelském fóru je zdarma. Jednacím jazykem oficiální části fóra je angličtina.

Pozvánka
Delegace z Vietnamu

Registrujte se, prosím, vyplněním registračního formuláře zde.


vloženo: 16.3.2015
Celý článek
Zprávy ze sekretariátu

Pozvánka na veletrh AMPER 2015

Dovolujeme si Vás tedy pozvat k návštěvě 23. ročníku mezinárodního veletrhu elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení AMPER 2015, který se bude konat 24. – 27. 3. 2015 na výstavišti v Brně. Českomoravská elektrotechnická asociace se stala partnerem letošního ročníku veletrhu. 

Pro naše členy máme k dispozici čestné vstupenky. V případě zájmu, prosím, kontaktujte sekretariát asociace.

Bližší informace o veletrhu AMPER naleznete zde.vloženo: 10.3.2015
Celý článek
Veletrhy

ElA je odborným partnerem veletrhu FOR ENERGO


Českomoravská elektrotechnická asociace je odborným partnerem veletrhu FOR ENERGO.

Na výstavišti  PVA EXPO PRAHA v Letňanech proběhne v termínu od 21. do 23. dubna Soubor jarních průmyslových veletrhů. Představí se vystavovatelé z různých průmyslových oborů, navštívit můžete i speciální sekci zaměřenou na dopravu v průmyslu a připraven je také poutavý a zajímavý doprovodný program, v rámci kterého budou mimo jiné k vidění nejmodernější 3D technologie. Pořadatel se též aktivně zapojil do celoroční kampaně s názvem „2015 Rok průmyslu a technického vzdělávání“, kterou vyhlásil Svaz průmyslu a dopravy ČR.

Nabitý doprovodný program

Doprovodný program je nedílnou součástí jarních průmyslových veletrhů a je mu také věnována velká pozornost. Pro veřejnost je připraveno mnoho zajímavých konferencí, seminářů či workshopů. Těšit se můžete na seminář k výročí Dne duševního vlastnictví, který pořádá Úřad průmyslového vlastnictví.

Vydavatelství Nová média přichází s ojedinělou konferencí „Souboj 3D tiskáren“, která je věnována zájemcům o cenově dostupný 3D tisk a bude doplněna workshopem a veřejným srovnávacím testem stolních 3D tiskáren prodávaných na českém trhu. S tématem „Programování CNC strojů, včetně multifunkčních obráběcích center“ se představí společnost TD-IS, s.r.o.  Technologické centrum AV ČR reaguje na aktuální téma a v rámci veletrhu nabídne seminář s názvem „Příležitosti financování inovačních projektů z evropských zdrojů (Program Horizont 2020 SME Instrument, Fast Track to Innovation)“. Zajímají Vás aktuální informace o dění v elektrotechnice? Nenechte si ujít seminář Elektrotechnického svazu českého,  který se bude právě této oblasti věnovat.  Jak prorazit na zahraniční trhy? Zástupci Českého ekologického manažerského centra s Vámi budou o tomto tématu rádi diskutovat, navštivte jejich seminář s názvem „Jak prorazit s inovací na zahraničních trcích“.

Nový Kongresový sál bude otevřen již v březnu

Ve čtvrtek 19. března 2015 bude slavnostně otevřen zcela nový Kongresový sál v PVA EXPO PRAHA s ojedinělou kapacitou 650 míst k sezení.  Sál je situován do druhého patra Vstupní haly II, kde naleznete i velkorysé foyer s galerií a samozřejmostí je zázemí pro návštěvníky i vystavovatele. K dispozici je kavárna, restaurace, šatna, velkokapacitní toalety a také výtah. Kongresový sál je ideálním místem pro uspořádání kongresů, konferencí, školení, ale i firemních večírků, koncertů a jiných společenských akcí.  Více na www.pvaexpo.cz.

Sledujte jarní průmyslové veletrhy i na facebooku

Novinky, trendy, zajímavosti, aktuality? To vše můžete sledovat na Facebookových stránkách pořadatele, které se dají dohledat velmi snadno, zvolen byl totiž příznačný název, Průmyslové veletrhy Praha.

Bližší informace včetně přihlášek na jednotlivé veletrhy naleznete na www.prumysloveveletrhy.cz.

ABF, a.s., Mimoňská 645, 190 00 Praha 9, tel: +420 225 291 136, e-mail: prumysl@abf.czvloženo: 2.3.2015
Celý článek
Veletrhy

<< Novější 1. stránka z 57 Starší >>