Русский English

JMÉNO: HESLO:<< Novější 1. stránka z 69 Starší >>

Pozvánka na Veletrh Věda Výzkum Inovace

Zúčastněte se druhého ročníku Veletrhu Věda Výzkum Inovace (VVVI), jehož partnerem je i Elektrotechnická asociace České republiky. Prezentujte své výsledky a svoji činnost v oblasti výzkumu, vývoje a inovací na VVVI 2017 (28. 2. - 2. 3. 2017 na BVV v Brně). VVVI vytváří novou interdisciplinární platformu propojující vědeckou a výzkumnou sféru s podnikatelským prostředím.

Jedná se o veletrh určený pro inovativní firmy, výzkumné organizace, univerzity, ale též pro odbornou i laickou veřejnost, který nabízí příležitost získat komplexní informace z oblasti vědy, výzkumu a inovací. Tomuto ročníku udělili záštitu místopředseda vlády pro vědu, výzkum a inovace, Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Ministerstvo průmyslu a obchodu, Vysoké učení technické v Brně, Úřad průmyslového vlastnictví a hejtman Jihomoravského kraje.

Hlavními partnery veletrhu se staly Hospodářská komora České republiky a Veletrhy Brno a.s.

Součástí veletrhu bude bohatý doprovodný program – konference, semináře zaměřené například na dotační programy pro oblast výzkumu a inovací a na ochranu průmyslového vlastnictví, networkingové meeting pointy či panelové diskuze. Probírány budou témata jako: Průmysl 4.0, Smart Cities, Znalostní transfer a jeho aktuální trendy, sdílená ekonomika, 3D tisk, nanotechnologie a další.

Jaký to bude mít přínos pro Vás? Informace získáte zde: Příležitost pro vystavovatele VVVI 2017.

Možnosti prezentace na VVVI 2017 a další informace naleznete zde: Pozvánka na VVVI 2017.

Přihlásit se na veletrh je možné zde: Registrační formulář.

V případě dotazů prosím kontaktujte pořadatele na info@vvvi.cz.vloženo: 3.1.2017
Celý článek
Veletrhy

Pozvánka na konferenci "Průmysl 4.0 v praxi"; 30. 11. 2016, Liberec
Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest ve spolupráci s Technickou univerzitou v Liberci a science centrem iQLANDIA si vás dovolují pozvat na konferenci "Průmysl 4.0 v praxi", která se koná 30. 11. 2016 na Technické univerzitě v Liberci.

Účast na konferenci je bezplatná, je však podmíněna registrací do pátku 25. 11. 2016 e-mailem na: eva.bartonova@czechinvest.org.

Pozvánku naleznete zde.
Program konference naleznete zde.vloženo: 15.11.2016
Celý článek
Konference

Pozvánka na semináře TÜV SÜD při MSV Brno 2016
Elektrotechnická asociace ČR si Vás dovoluje pozvat na expertní semináře, které pořádá TÜV SÜD u příležitosti MSV Brno ve dnech 4. a 5. 10. 2016.

  1. Průmysl 4.0. jako výzva pro český průmysl, 4.10.2016, 13:00-15:00 hod
  2. Energetická efektivita, 5.10.2016, 09:30-12:00 hod
  3. Bezpečnost strojních zařízení a novinky, 4.10.2016, 10:00-12:00 hod

Místo: hotel Voroněž, Křižkovského 47, Brno, bližší info v recepci.

Všechny semináře jsou zdarma, občerstvení v místě konání zajištěno.

Seminář Průmysl 4.0:

Na semináři budou prezentovat svůj pohled na Průmysl 4.0 velké významné společnosti z oborů strojírenství, automatizace, certifikace a IT (typu ABB, Sysgo, Siemens, atp.).
Akce je pořádaná ve spolupráci s Elektrotechnickou asociací České republiky (EIA) a zúčastní se i zástupci Svazu průmyslu.
Budou přítomni rovněž spoluautoři jediné oficiální publikace na toto téma v ČR (Průmysl 4.0 výzva pro Českou republiku, V. Mařík a kol.).
Vybraní účastníci obdrží tuto unikátní publikaci zdarma.

Seminář Energetická efektivita:

Seminář popisuje legislativní povinnosti v oblasti energetické efektivity včetně problematiky ISO50001 a provádění auditů.
Prezentovat budou zástupci TÜV SÜD Czech, Ministerstva průmyslu a obchodu a Státní energetické inspekce ČR.
Seminář poskytne komplexní obraz o zákonných povinnostech, zodpoví Vaše dotazy a prezentuje i stanoviska kontrolních orgánů.
Část bloku bude věnována možnostem financování energeticky úsporných aktivit včetně aktualizace stavu dotačních programů.

Seminář Bezpečnost strojů:

Standardní a velmi oblíbený seminář, jenž poskytuje expertům aktuální a ucelený přehled o novinkách v dané oblasti.

Věříme, že nabídka seminářů je pro Vás zajímavá a jistě aktuální.

Máte-li zájem, bližší informace a přihlášku naleznete v této pozvánce.

Semináře jsou pro přihlášené zdarma. Kapacita sálu je omezena, proto prosíme neváhejte přihlásit se včas.

Pro dotazy prosím využijte tato telefonní čísla: 239 046 800, 844 888 783, 608 303 206, anebo níže uvedený kontakt:

Petr Motýl

Commercial Director IS
Mobil: +420 608 303 206
Telefon: +420 239 046 709
Mail: petr.motyl@tuv-sud.cz  

TÜV SÜD Czech s.r.o.
Novodvorská 994/138, 142 21 Praha 4, Česká republika
http://www.tuv-sud.czvloženo: 26.9.2016
Celý článek
Konference

Pozvánka na bilaterální setkání s tchajwanskou obchodní delegací z oboru ICT; 24. 10. 2016, Praha
Tchajpejská hospodářská a kulturní kancelář (TECO) a tchajwanská Rada pro rozvoj zahraničního obchodu (TAITRA) si vás dovolují pozvat na pražské B2B setkání s tchajwanskými delegáty obchodní mise do Turecka, Polska a ČR. Účelem návštěvy je upevnění vztahů s příslušnými zeměmi a nabídka spolupráce místním společnostem zajímajícím se o nejnovější trendy v oblasti informačních technologií. Prostřednictvím obchodních setkání mají místní podnikatelé příležitost setkat se s tchajwanskými delegáty osobně a prodiskutovat společná témata či možnosti kooperace.

Kdy a kde: 24. října 2016 / Vienna House Diplomat, Praha 6

Tchaj-wan je největším světovým výrobcem IT hardwaru a také předním světovým výrobcem polovodičů, optoelektroniky a informačních a síťových produktů. Díky značným výhodám v oblasti technologií a výroby je tchajwanský ICT průmysl jednou z hlavních hnacích sil na světovém trhu. Řada tchajwanských výrobců v oblasti IT má hluboké odborné znalosti a know-how pro podporu globálních dodavatelských řetězců. Většina z nich má také střediska výzkumu a vývoje  vhodná pro spolupráci se zahraničními partnery.

Mezi zastoupenými firmami budou mj.:

ADATA TECHNOLOGY CO., LTD.
Registrace: Prosím kontaktujte Ekonomickou divizi Tchajpejské hospodářské a kulturní kanceláře. E-mail : ecoasist1@teco.cz, ecoasist2@teco.cz, tel. 233 322 415. 

Vstup je zdarma, tlumočníci budou k dispozici.

Více informací o akci naleznete zde.
Prezentace k akci zde.vloženo: 25.9.2016
Celý článek
Networking

Varování od Úřadu průmyslového vlastnictví před podvodnými nabídkami a fakturami
Zde naleznete „Varování před aktivitou subjektů“, které svými nabídkami – výzvami – fakturami, vyzývají k zaplacení poplatků za zveřejnění, registraci či evidenci průmyslových práv v jejich rejstřících, které nesouvisí s oficiálními rejstříky Úřadu průmyslového vlastnictví ani jiných úřadů ochrany průmyslových práv.

Bližší informace naleznete zde.


vloženo: 12.9.2016
Celý článek
Zprávy ze sekretariátu

<< Novější 1. stránka z 69 Starší >>