Členské organizace

ABB s.r.o.

ABB je předním světovým dodavatelem technologií pro energetiku a automatizaci. Umožňuje zákazníkům ze sféry výroby a distribuce energií, průmyslu, dopravy a infrastruktury zlepšit jejich výkonnost při současném snížení dopadu na životní prostředí. Skupina ABB má kolem 140 000 zaměstnanců v téměř 100 zemích světa. V České republice působí společnost ABB prostřednictvím svých výrobků již od roku 1970 a v současné době má více než 3 400 zaměstnanců, má 7 výrobních závodů a působí na 8 lokalitách. České ABB plně využívá mezinárodní know-how a nejnovější výsledky výzkumu a vývoje globální společnosti a svým zákazníkům zároveň nabízí přidanou hodnotu v podobě silného zázemí vlastních inženýrských a servisních center a dlouhodobých zkušeností tradičních českých výrobců. V současné době má ABB s.r.o. v České republice pět divizí: Výrobky pro energetiku, Systémy pro  energetiku, Automatizace výroby a pohony, Výrobky nízkého napětí a Procesní automatizace.

ABF, a.s.

Společnost ABF, a.s. patří již od počátku 90. let mezi nejvýznamnější organizátory veletrhů v České republice. Svými veletrhy vytváří prostředí pro prezentaci nejnovějších výrobků, technologií a služeb. Během doby se veletrhy společnosti ABF staly místem pro pravidelné setkávání špičkových odborníků, obchodníků, představitelů veřejné správy i široké veřejnosti. Společnost vybudovala během uplynulých 10 let největší výstavní areál PVA EXPO PRAHA o rozloze 105 000 m2. Krytá výstavní plocha sestává ze sedmi ocelových moderních hal a celkem představuje rozlohu 30 000 m2. Pro výstavní účely je využíváno 6 000 m2 zpevněných venkovních ploch. Hlavní devizou výstaviště PVA EXPO PRAHA je velká adaptabilita pro vystavovatele a výborná dopravní dostupnost pro návštěvníky. Přímo u areálu je nově vybudovaná stanice metra a velkokapacitní parkoviště je napojené na hlavní městský okruh. V areálu se nacházejí i VIP prostory pro obchodní jednání a odpočinkové zóny pro vystavovatele a návštěvníky. Společnost ABF roste společně se svými zákazníky a partnery.

Almeto s.r.o.

Dodáváme součástky pro elektrotechniku - odrušovací filtry, feritová jádra, tlumivky, transformátory, CuSn dráty. Dále nabízíme kabelové svazky, kondenzátory, RC členy, PWM regulátory, vn zapalovače, varistory, kompenzační kondenzátory, cívky.

ALPS Electric Czech, s.r.o.

Naše výrobní společnost je orientovaná na OEM výrobu. Montujeme a vyrábíme elektrické díly a výrobky včetně dodávek veškerých komponent (včetně plastů). Naším cílem se dodávat vysoce kvalitní výrobky nebo služby ze silně konkurenčně-schopné ceny. Můžeme nabídnout vysokou flexibilitu v objemu výroby za současného dodržení vysokých parametrů kvality. Od 2001 jsme řízeni standardem ISO 9001, od roku 2002 ISO 14001 a od roku 2005 automotivní - ISO TS 1649. Jsme rovněž držiteli několika různých certifikací od automobilek.

ATAS elektromotory Náchod a.s.

Společnost ATAS elektromotory Náchod a.s. byla založena v roce 1928. Náplní výroby jsou indukční motory do 1 kW, DC motory do 1,5 kW, převodové motory, EC motory, resolvery, axiální a radiální ventilátory, střihadla plechů, formy pro tlakové lití plastů a slitin Al.

Automa – časopis pro automatizační techniku, s. r. o.

Automa je odborný časopis, který slouží jako nástroj pro celoživotní vzdělávání techniků v oboru automatizace, průvodce po světě moderní automatizace a jako platforma pro vytváření komunity odborníků na automatizační techniku. Vychází měsíčně v tištěné podobě a na internetu (ve formátu PDF). Portál www.automa.cz uvádí novinky, pozvánky na konference, veletrhy a semináře a další aktuální informace. K dispozici je též diskusní skupina na LinkedIn a kanál služby Twitter (@Casopis_Automa).

Axians redtoo s.r.o.

Společnost redtoo se během 25 let od svého založení vypracovala v jednu z nejúspěšnějších poradenských společností v oblasti IT ve Švýcarsku, a na tento úspěch navazujeme i my v České republice.
Jsme strategickými poradci a poskytovateli ucelené nabídky IT služeb s komplexním know-how na českém trhu. Naši specialisté vyhodnotí Vaše procesy, optimalizují klíčové obchodní činnosti a vytvoří dokonalou systémovou architekturu přesně pro Vaše potřeby. 

BD SENSORS s.r.o.

Z malého podniku založeného v prosinci 1993 se během několika let stala celosvětově úspěšná firma nabízející elektronické tlakoměrné přístroje. Od založení k dnešnímu dni rozšířila firma BD SENSORS sortiment výrobků z původních 4 typů snímačů na současných 80. BD SENSORS nabízí pro každou aplikaci technicky i cenově adekvátní řešení. Dnes zaměstnává na čtyřech pracovištích v Německu, České republice, Rusku a v Číně zhruba 200 pracovníků.

Blumenbecker Prag s.r.o.

INŽENÝRING: projekty ASŘTP, programování ŘS, vizualizace TP, regulované pohony, robotická pracoviště (sváření, průmyslové kamery), strukturované průmyslové sitě, projekce elektro, technická pomoc, školení. Firma je systémovým integrátorem firem SIEMENS, ROCKWELL, PHOENIX CONTACT v oboru automatizace a je nositelem certifikátu DIN EN ISO 9001:2008. 

PRODEJ: Vše do NN rozváděčů včetně skříní a ŘS od renomovaných výrobců z EU (SIEMENS, PHOENIX CONTACT, SCHNEIDER Electric, FINDER, PILZ, RITTAL …). Pohony a měniče SIEMENS všech výkonů. Prodej nových i repasovaných robotů KUKA, servis, náhradní díly. Śiroká nabídka svařovací techniky (svařovací automaty, příslušenství, spotřební a přídavný materiál, rychlé opravy hořáků a hořákových setů). Komplexní nabídka průmyslových profesionálních nástrojů a nářadí, ochranných pomůcek a spotřebního materiálu pro obory strojní a elektro z katalogu PREMIUM (30.000 položek).

Bohemia Müller s.r.o.

Společnost Bohemia Müller s.r.o. byla založena v roce 1997. Zakladatelé jsou uznávanými odborníky v oblasti vysokého, velmi vysokého a zvlášť vysokého napětí. Proto se od svého vzniku firma zaměřila na dodávky pro doly, velké průmyslové podniky, výrobce a distributory elektrické energie a v neposlední řadě i společnosti zabývající se přenosem elektrické energie. V průběhu let se struktura společnosti postupně vyvíjela tak, že aktuálně zahrnuje čtyři hlavní divize a osm organizačně podřízených odborů. V současnosti jsou hlavní náplní společnosti následující činnosti:

·         Projekční zpracování technologických celků a energetických zařízení

·         Dodávky a montáže zařízení napěťových úrovní NN, VN, VVN a ZVN

·         Dodávky a montáže důlní technologie – část elektro, MaR a SKŘ

·         Opravy a údržba zařízení napěťových úrovní NN, VN, VVN a ZVN

·         Komplexní diagnostika zařízení napěťových úrovní VN, VVN a ZVN

·         Vytváření SW aplikací a najíždění energetických technologií

·         Obchodní a ekonomické aktivity

Společnost je certifikována dle EN ISO 9001 : 2008, EN ISO 14001 : 2004 a BS OHSAS 18001 : 2007.

Danfoss s.r.o.

Divize Drives společnosti Danfoss Česká republika je součástí globální skupiny Danfoss. Tato divize vznikla v roce 2014 spojením dvou silných značek VLT® a VACON® a je nyní druhým největším výrobcem měničů frekvence pro střídavé nízkonapěťové elektromotory na světě. Zabýváme se výrobou frekvenčních měničů ve výkonech od 0,18 kW do 5,3 MW pro využití v oblasti klimatizace a ventilace, vodního hospodářství, kanalizačních systémů, průmyslových aplikací a aplikací pro výrobce. Díky 68leté zkušenosti, 12 R&D centrům a našemu novému týmu, který globálně tvoří přes 5000 expertů, jsme schopni dodávat ta nejefektivnější řešení.Dasonele a.s.

Jsme stále se rozvíjející společnost s mladým kolektivem a svěžími nápady, které se snažíme stále posouvat dále tak, aby výsledky našich projektů byly stále efektivnější. Náš tým má více jak 10 let zkušeností v nejrůznějších odvětvích, které nám dávají právo o sobě tvrdit, že můžeme být platnými členy Vašeho týmu. V duchu našeho motta “prostě jednodušší přístup k informacím” vyvíjíme produkty, které Vám zajistí efektivní získávání potřebných informací z Vámi zvoleného oboru.

DELONG INSTRUMENTS a.s.

DELONG INSTRUMENTS je společnost zabývající se především v elektronovou optikou a mikroskopií a vakuovou technologií. Činnost zahrnuje výzkum, vývoj, výrobu, montáž a testování různých fyzikálních přístrojů včetně vakuových komor a součástí, iontových vývěv a napájecích zdrojů, pohybových systémů a příslušné řídicí elektroniky a softwaru. DELONG INSTRUMENTS nabízí elektronové zdroje a nízkonapěťové elektronové mikroskopy jako své vlastní výrobky a slouží také jako smluvní vývojář unikátních zákaznických zařízení. DELONG INSTRUMENTS spolupracuje s renomovanými společnostmi světa a má dlouhodobé zkušenosti se společnými projekty.

DINASYS, s.r.o.

DINASYS, s.r.o. se zabývá komplexními dodávkami orientačních a informačních systémů do budov i exteriérů, které jsou upraveny i pro potřeby zdravotně a smyslově hendikepovaných občanů. Společnost se dále věnuje analýzám bezbariérovosti, zpracování itinerářů tras, poradenství a konzultacím.

V produktovém portfoliu naleznete:

  • Audio systémy
  • Orientační systémy včetně hmatových prvků či popisků v Braillově písmu
  • Informační systémy do interiéru i exteriéru

ELCOM, a.s.

Firma ELCOM, a. s. podniká v oblasti silnoproudé elektrotechniky, elektroenergetiky, virtuální instrumentace a je organizačně rozdělena do pěti divizí. Divize Aplikovaná elektronika - výzkum, vývoj a výroba speciálních výkonových elektronických zařízení, zejména speciálních napájecích zdrojů pro železnici, zkušebnictví a prostředků pro zlepšení kvality elektřiny. Divize Pohony - dodávky regulovaných pohonů a elektromotorů, hlavně v nevýbušném provedení např. pro petrochemický průmysl. Vyrábí spouštěče INDUSTART pro kroužkové asynchronní motory. Divize Realizace a inženýrink - konkrétní dodávky rozvoden, kompenzačních zařízení nízkého a vysokého napětí. Divize Výroba  - výrobní závod pro ostatní divize a dále pak jako materiálně-logistická centrála firmy. Divize Virtuální instrumentace v nové budově společnosti v areálu Vědecko-technologického parku Ostrava - systémová integrace, návrhy a dodávky měřicích a testovacích pracovišť postavených na bázi virtuální instrumentace. Vyrábí speciální analyzátor (projekt BK) na měření energetických rušení v elektrických sítích.

Elecond a.s.

Akciová společnost „Elecond“ byla založena v roce 1968. V současné době se jedná o předního ruského výrobce a dodavatele hliníkových a tantalových kondenzátorů na ruské trhy a také do zemí SNS pro různé aplikace. Hlavními zákazníky „Elecond“ jsou podniky z oblasti radio-elektronického průmyslu, telekomunikací, energetiky, zdravotnických prostředků, železničního průmyslu a dalších oborů. Systém managementu jakosti podniku splňuje požadavky GOST ISO 9001-2011, GOST RV 0015-002-2012, ES RD 009-2014, GOST R ISO / TU 16949-2009 (ISO / TS 16949: 2009).

ELEDUS s.r.o.

Zabýváme se vývojem a výrobou rentgenových inspekčních přístrojů pro průmyslovou nedestruktivní defektoskopii, kontrolu a inspekci. RTG přístroje se uplatňují zejména při kontrolách kvality osazování moderních součástek v pouzdrech typu BGA či QFN, kde jsou optické metody kontroly již nedostačující.
X-ray (RTG) záření dokáže pronikat skrz materiál a díky tomu je možné vidět i do produktů, kam již opticky nevidíte. Můžete tak odhalit zkratované vývody pod součástkou, kvalitu zapájení chladicích plošek pod čipem či zkontrolovat kvalitu osazení BGA, zda ve spojích nedošlo k tvorbě voidů (vzduchových bublinek).
Rentgenové přístroje společnosti ELEDUS s.r.o. je možné používat i pro kontroly kvality svárů ve strojírenství případně pro kontroly jakosti při odlévání produktů.
Kromě vývoje a výroby X-ray inspekčních přístrojů se zabýváme také zakázkovým vývojem elektroniky, firmware a software.

ELEXIM, a.s.

  1. Společnost Elexim,a.s. se specializuje především na dodávky širokého sortimentu elektropřístrojů NN a VN, řídicí a regulační techniky, transformátorů, diesel generátorů a komplexních celků rozvoden nízkého, středního a vysokého napětí. Na trhu působíme již od roku 1999 a jsme tak stabilním hráčem na trhu s elektrotechnikou po celé střední a východní Evropě.  Řídíme se politikou kvality a její naplnění potvrzuje certifikát ISO 9001:2008. Dodržujeme jasně definované normy správného řízení organizace a kvality svých služeb. Jsme také držiteli prestižních hodnocení D&B Top Rating© a v rámci hodnocení CZECH TOP 100 jsme v kategorii Czech Stability Award získali hodnocení AAA a zařadili se tak mezi nejstabilnější firmy v ČR. Můžete mít tedy jistotu, že spolupráce s firmou ELEXIM, a.s., splní všechny vaše nároky na kvalitu, spolehlivost a rychlost dodávek.

ELKO EP, s. r. o.

Produkty naší firmy jsou modulové elektronické přístroje , instalační přístroje pro jištění a spínání, RF Control – systém bezdrátového ovládání, iNELS – inteligentní elektroinstalace včetně její rozšířené verze iNELS Multimedia.  Již několik let má naše společnost vybudovaný a certifikovaný systém řízení jakosti dle ISO 9001 a systém řízení environmentálního managementu dle ISO 14001. Super-multifunkční relé SMR získalo na veletrhu Elektrotechnika 99 – Ostrava ocenění „Zlatý výrobek“ (v oboru automatizace ). Získali jsme čestné uznání za výrobek SHT (spínací  hodiny ) a za výrobek HDUI (hlídací relé pro kompletní kontrolu 3-fázových sítí). Technologickým Podnikatelem roku 2004 se stal jednatel společnosti ELKO EP - Jiří Konečný. Mezi nejnovější ocenění našich produktů patří čestné uznání Grand prix pro systém iNELS Multimedia na veletrhu Electron 2011 a Zlatý Amper pro produkt RF Touch na mezinárodním veletrhu Amper 2011. V roce 2012 získala firma ocenění 1. místo firma roku ve Zlínském kraji a v celostátním kole skončila na krásném 2. místě. V roce 2014 společnost získala ocenění od Českomoravské elektrotechnické asociace za inovační produkt za přístroj „LARA 5 in 1“.


ELSO PHILIPS SERVICE spol. s r.o.

ELSO PHILIPS SERVICE spol. s r.o. je 100% česká soukromá společnost bez jakéhokoli zahraničního kapitálu. Naše společnost je distributorem a systémovým partnerem renomovaných značek ASSEMBLÉON, PHILIPS, OLIVETTI, HEWLETT PACKARD a FLUKE. Specializujeme se především na komplexní sofistikované projekty pro státní organizace, jako jsou Ministerstva, zdravotnická zařízení, banky, zdravotní pojišťovny, vzdělávací organizace a zahraniční společnosti. Jsme dodavateli informačních technologií a SMT technologií pro VZP, nemocnice Královské Vinohrady, nemocnice Benešov, armáda ČR, armáda SR, Projekt Comenius, Ministerstvo zdravotnictví, UZIS, společnost TOYOTA, BRAUN medical, PHILIPS atd.