Elektrotechnická asociace České republikyELA LinkedInELA Facebook

Annual Partner ElA blockchain meeting

11. 10. 2023, Brno - Výstaviště

Popis

Výroční konference k průmyslovému blockchainu úspěšně fungujícímu v ČR (a nejen tam). Přijďte se dozvědět, co blockchain je, jak ho používat a jaké možnosti skýtá. ElA blockchain je úspěšně se rozvíjející průmyslová blockchainová platforma, založená na technologii Hyperledger, zcela emancipovaná od spojení s jakoukoliv kryptoměnou. Jejími nositeli i uživateli jsou průmyslové podniky, univerzity, právnické kanceláře, profesní svazy i státní instituce, mezi které patří i Ministerstvo průmyslu a obchodu.

Na konferenci se letos dozvíte, jaké novinky nabízí naše blockchainová platforma, jak jsme pokročili v oblasti kybernetické bezpečnosti nebo ve kterých nových oborech lze průmyslový blockchain využít. Kromě prezentací o aplikacích průmyslového blockchainu v České republice se dozvíte i o naší účasti na mezinárodní standardizaci blockchainu.

Konferencí vás provede pan Otto Havle, předseda představenstva ELA Blockchain services a.s.

Účast na konferenci je zdarma, podmíněna registrací. Po registraci obdržíte do emailu i kód pro volnou vstupenku na veletrh. Pokud se budete chtít účastnit i večírku INDUSTRY NIGHT, který se koná tentýž den od 17:30 na stánku Elektrotechnické asociace ČR a Digistage, prosím, zaškrtněte příslušné políčko při registraci na konferenci.

Program

program se v současné době připravuje

Kdy a kde

Kdy: 11. 10. 2023 od 14h (cca do 17h)
Kde: Součást Mezinárodního strojírenského veletrhu, Brno - Výstaviště, pavilon P, sál P4.

Kontakt

Pro více informací o konferenci využijte tyto kontakty:

Jan Prokš
proks@electroindustry.cz
731 563 615
 
Věra Šmídová
smidova@elachain.cz
604 565 181
 
 

Registrace

 
 
 
 
 
 
 

Partneři

Ve spolupráci

 

     

 

Mediální partneři