Elektrotechnická asociace České republikyELA LinkedInELA Facebook

Digitální transformace 2023

Popis

CzechInno a jeho nejbližší partneři se pravidelně vydávají do regionů, aby tam zjistili, co je nového v oblasti digitální transformace místních firem, organizací i komunit a kde mohou své aktivity efektivněji propojit s regionálními hráči. 
A také co trápí místní firmy a jak jim v tom mohou pomoci digitální nástroje i digitalizační služby.

24. 5. 2023 od 10h proto pokračuje v Hradci Králové další konference z letošní série regionálních akcí „Digitální transformace 2023 aneb Úspěšná proměna českých firem v podniky budoucnosti“

Dozvíte se: 

  • Jaké jsou poslední zkušenosti našich expertů ze spolupráce na projektech digitální transformace s českými firmami? Co firmám schází, přebývá a o čem ještě ani neví, že by to mohly potřebovat?
  • Které technologické novinky jsou firmám k dispozici pro pozvednutí jejich digitální úrovně?
  • Jak při využívání všech těch novot dbát na Vaši firemní kyberbezpečnost?
  • Do kterých dotačních titulů včetně nezvyklých projektů kaskádového financování se zaměřením na digitální a zelenou transformaci si malé a střední firmy mohou sáhnout?
  • A v neposlední řadě se podíváme na zcela konkrétní příklad z praxe v regionu a zjistíme, jak na vyšší míru své digitalizace, bezpečnosti i udržitelnosti dbá festival Rock for People, který každoročně v Hradci Králové hostí desítky tisíc návštěvníků a je znám svou skvělou organizací i šetrným přístupem k životnímu prostředí.

A osahat si vlastníma rukama budete moci 

  • Platformu KYPO – Kybernetický polygon CyberSecurity Hubu, který nabízí firmám i organizacím školení, cvičení a cloudové i výpočetní prostředí pro zlepšení jejich kyberbezpečnostní úrovně

Kdy a kde

24. 05. 2023, od 10:00h
EA Congress Hotel Aldis, Akademika Bedrny 371/12, Hradec Králové – Věkoše. Mapa zde.

Registrace

Program včetně registrace na Digitální transformaci 2023 v Hradci Králové najdete zde.