Elektrotechnická asociace České republikyELA LinkedInELA Facebook

Mezinárodní strojírenský veletrh 2024

08. 10. 2024 - 11. 10. 2024
Výstaviště Brno

O veletrhu

Mezinárodní strojírenský veletrh je nejvýznamnější průmyslový veletrh ve střední Evropě. Návštěvnost je vysoce odborná, téměř osmdesát procent návštěvníků ovlivňuje rozhodování o investicích, třetina patří k vrcholovému managementu.

Zastoupeny jsou všechny klíčové oblasti strojírenského a elektrotechnického průmyslu. Nosným oborem je tradičně obrábění a tváření.

Hlavním tématem MSV je Průmysl 4.0 a digitální továrna, tedy digitalizace výroby, jeden z hlavních směrů inovačního procesu. Mezi další zvýrazněná témata patří cirkulární ekonomika – nakládání s materiálními zdroji. Jde o trend, který je jednou z prioritních oblastí udržitelného rozvoje, a adaptace průmyslu a obchodu se bude ubírat právě tímto směrem.

Součástí veletrhu je špičkový doprovodný program složený z odborných konferencí, seminářů a workshopů na aktuální technická, obchodní a ekonomická témata.

Ostrov Elektrotechnické asociace ČR

Na MSV v Brně již tradičně organizujeme „Ostrov Elektrotechnické asociace“, kde sdružujeme členy do jednoho prostoru. Vytvoříme tak v rámci veletrhu ostrov, ve kterém budeme moci sdílet zázemí. Každá firma má svůj stánek, který si zařizuje sama, díky tomu bude mít kontrolu nad svým rozpočtem.

Pokud již máte plochu v MSV zajištěnou, BVV jsou připraveny jí alokovat právě v rámci tohoto "ostrova".

Dejte nám prosím informaci, zda-li se budete chtít tohoto projetu účastnit a jak velkou plochu potřebujete.

Tato nabídka platí jen pro členy ElA.

INDUSTRY NIGHT

Elektrotechnická asociace České republiky pořádá, v rámci Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně, tradiční večírek INDUSTRY NIGHT, který se uskuteční ve středu od 17:00 (oficiální zahájení proběhne cca v 17:30).

Na večírku zahraje kapela THE CELLO BOYS.

Účast na INDUSTRY NIGHT je zdarma, podmíněna registrací. Po registraci obdržíte do emailu kód pro volnou vstupenku na veletrh.

Více informací včetně registračního formuláře najdete zde.

Kontakt

Více informací naleznete na webu veletrhu.

Pro informace ohledně účasti ElA, spolupráce s ElA atp., využijte kontakty níže:

Jan Prokš
M: +420 731 563 615, E-mail: proks@electroindustry.cz

Ladislav Sojka
M: +420 736 255 657, E-mail: sojka@electroindustry.cz

Elektrotechnická asociace ČR, Zelený pruh 95/97, 140 00 Praha 4
www.electroindustry.cz