Elektrotechnická asociace České republikyELA LinkedInELA Facebook

Middle East Energy 2021

14. 06. 2021 - 16. 06. 2021, Dubaj

O veletrhu

Přední světový veletrh zaměřený na energetiku a elektrotechniku, kde vystavovatelé budou mít opět příležitost posoudit poptávku na trhu, získat cenné znalosti z novinek v oboru, rozvíjet nové oblasti podnikání a posilovat ty stávající. Více informací o veletrhu najdete zde.

Veletrh MEE 2021 byl zařazen mezi podporované akce v rámci projektu České oficiální účasti financovaného od MPO.

Pro více informací kontaktujte sekretariát asociace.

Podmínky účasti

Prezentace českých firem na tomto veletrhu je financována z programu MPO na podporu českých oficiálních účastí na mezinárodních veletrzích a výstavách v zahraničí v kategorii podpory „B“ – společná expozice vystavovatelů.

Více informací včetně podmínek k účasti a přihlášky najdete zde.

SPOLEČNÁ EXPOZICE VYSTAVOVATELŮ

Jedná se o společné expozice minimálně 6 českých vystavovatelů a MPO se společným zázemím na veletrzích s všeobecným či odborným zaměřením. MPO hradí vystavovatelům mj. výstavní plochu a stavbu expozice.

MPO poskytne každému vystavovateli ve společné expozici základní výstavní plochu o rozměrech min. 5 m2 - max. 9 m2 (z toho 1-2 m2 bude použito na společné zázemí), a to dle finančních možností MPO a počtu přihlášených firem. MPO dále uhradí základní stavbu české expozice (stěnové panely, informační pulty, koberec, hlavní poutač) včetně osvětlení. MPO hradí centrální připojení elektřiny, přívod a odpad vody a pojištění té části expozice, která je hrazena MPO.

Vystavovatel si hradí nadstandardní vybavení své expozice (nadstandardem se rozumí nábytek, vitríny, podstavce, vnitřní členění své části expozice zajišťované realizační firmou na základě zvláštní písemné objednávky předem). Vnitřní členění expozice jednotlivých vystavovatelů a její vnitřní grafika (např. na stěnových panelech), kterou vystavovatel také hradí na vlastní náklady, nebudou narušovat koncept celkové expozice a podléhají schválení MPO. Veškerá plocha přesahující rozměr základní plochy garantované MPO a všechny náklady s ní související budou také hrazeny vystavovatelem realizační firmě. Vystavovatel dále hradí registrační poplatek, zápis do veletržního katalogu a alikvotně, dle počtu m2 plochy, na níž vystavuje, také rozvody elektřiny, náklady na spotřebu energie a vody, další technické služby a vybavení společných prostor. Vystavovatelé si také sami pojistí exponáty a vlastní firemní vybavení.

Již se můžete o podporu hlásit. Stačí pouze vyplnit přihlášku, kterou naleznete zde.

Kontakt

Ladislav Sojka
sojka@electroindustry.cz
736 255 657