Elektrotechnická asociace České republikyELA LinkedInELA Facebook

SPS IPC DRIVES 2020

24. 11. 2020 - 26. 11. 2020, Norimberk

O veletrhu

Přední evropský veletrh zaměřený na průmyslovou automatizaci. SPS IPC Drives pokrývá všechny aspekty technologií řídících systémů. Více informací o veletrhu najdete zde.

Veletrh SPS IPC Drives 2020 byl zařazen mezi podporované akce v rámci projektu České oficiální účasti financovaného od MPO.

Podmínky účasti

Prezentace českých firem na tomto veletrhu je financována z programu MPO na podporu českých oficiálních účastí na mezinárodních veletrzích a výstavách v zahraničí v kategorii podpory „C“ – samostatné expozice vystavovatelů.

Více informací včetně podmínek k účasti a přihlášky najdete zde.

SAMOSTATNÉ EXPOZICE VYSTAVOVATELŮ

Cílem kategorie C je umožnit každému vystavovateli umístit vlastní expozici do preferovaného pavilonu podle nomenklaturního členění veletrhu (nepředpokládá se společná expozice vystavovatelů). Jedná se obvykle o specializované veletrhy. Podmínkou je účast minimálně 5 vystavovatelů. MPO hradí vystavovatelům mj. výstavní plochu, nehradí však stavbu expozice.

Poskytovaná podpora

MPO poskytne vystavovatelům základní krytou výstavní plochu ve společné nebo nomenklaturně rozptýlené expozici o rozměrech min. 5 m2 - max. 10 m2 , dle finančních možností MPO a počtu přihlášených firem, a zajistí připojení elektřiny do 3 kW.

V případě expozic umístěných na venkovní ploše MPO uhradí místo základní plochy část nákladů na přepravu exponátů odpovídající nákladům na min. 5 m2 - max. 10 m2 kryté řadové výstavní plochy. MPO dále vystavovatelům uhradí základní zápis do katalogu výstavy a společnou přepravu tiskových informačně propagačních materiálů (max. 20 kg).

Každý z podpořených vystavovatelů na svém výstavním stánku viditelně umístí informaci o tom, že jeho veletržní účast byla podpořena MPO. Obdobným způsobem bude označen každý exponát, jehož přeprava byla částečně hrazena. Informace bude mít formu a rozměr schválený MPO a bude vystavovateli poskytnuta realizační firmou.

Doprovodná propagace

Doprovodnou propagaci odpovídající charakteru akce, příslušnému teritoriu a finančním možnostem MPO (společenské akce, semináře, workshopy, tiskové konference, inzerce, společné multimediální prezentace aj.) hradí MPO.

Již se můžete o podporu hlásit. Stačí pouze vyplnit přihlášku, kterou naleznete zde.

Kontakt

Ladislav Sojka
sojka@electroindustry.cz
736 255 657