Elektrotechnická asociace České republiky pořádá na Mezinárodním strojírenském veletrhu tyto akce:

Annual Partner ElA blockchain meeting / 9. 10. 2019, 10h - 12h / pav. P, sál P3

První výroční konference k průmyslovému blockchainu úspěšně fungujícímu v ČR (a nejen tam). Přijďte se dozvědět, co blockchain je, jak ho používat a jaké možnosti skýtá. Na setkání se dozvíte praktické zkušenosti z výstavby a provozování systému. Také zjistíte, jak snadné je se zapojit.

Účast na konferenci je zdarma, podmíněna registrací. Více informací včetně registrace naleznete zde.

Jak na robota / 9. 10.2019 od 14h / pav. P, sál P3

Konference bude navazovat na její první díl konaný v rámci letošního veletrhu Ampér a tentokrát se soustředí na dvě oblasti související s implementací robotů zejména u malých a středních firem v různých průmyslových odvětvích. První blok se bude zabývat otázkami spíš technickými, druhý potom otázkami personálními, protože právě ta druhá oblast je ve firmách hodně opomíjena. V tomto bloku se zaměříme na práci nejen s nově přicházejícími zaměstnanci, ale s těmi, kteří ve firmě odpracovali řadu let a při nástupu robotizace ztrácejí zájem a motivaci ve firmě zůstávat. Součástí konference bude také představení aplikace „Jak na robota“ pro mobilní telefony, která by měla podstatně usnadnit první kontakt mezi zájemcem o implementaci robota s jeho potenciálním dodavatelem.

Účast na konferenci je zdarma, podmíněna registrací. Více informací včetně registrace naleznete zde.

Industry Night / 9. 10. 2019 od 18h / pav. Z, zvláštní prezentační plocha ElA (Z05)

Tradiční večirek, který pořádá ElA při příležitosti MSV. Navazuje na konferenci "Jak na robota". Pro účast na večírku INDUSTRY NIGHT je nutné provést jednoduchou registraci. Pro více informací kontaktujte sekretariát asociace:

Jan Prokš
proks@electroindustry.cz
731 563 615

Ladislav Sojka
sojka@electroindustry.cz
736 255 657