HANNOVER MESSE 2022 opět na výstavišti!

 

  • Sleva na plochu do 31. 10. 2021
  • Společná expozice s agenturou CzechTrade
  • Dotace pro MSP

Veletržní průmysl se dává opět do pohybu a první veletrhy, které probíhají v Německu, ukazují, že o osobní setkávání je zájem větší než kdy dříve.

Mezinárodní strojírenský veletrh HANNOVER MESSE se uskuteční v termínu 25. - 29. 4. 2022 na výstavišti v Hannoveru.

Dotace CzechTrade

Veletrh HANNOVER MESSE 2022 je zařazen mezi podporované akce v rámci projektu NOVUMM. Na svou účast mohou MSP se sídlem či provozovnou mimo Prahu, čerpat dotaci. Podniky se mohou na veletrhu prezentovat v rámci společné expozice organizované agenturou CzechTrade nebo na samostatných firemních expozicích. V přídě zájmu o více informací neváhejte kontaktovat výhradní zastoupení pořadatele veletrhu v ČR, nebo agenturu CzechTrade NOVUMM - CzechTrade

HANNOVER MESSE je světově nejdůležitější veletrh v rámci strojírenského odvětví. Jedná se o prvotřídní platformu pro prezentaci světových novinek z oblasti průmyslové automatizace a IT, energetických a environmentálních technologií a vývoje a výzkumu v rámci oboru strojírenství. HANNOVER MESSE je i nadále hospodářsko-politickou platformou pro úzkou spolupráci mezi průmyslem, vědou a politikou a intenzivně tak přispívá k průmyslové transformaci. Partnerskou zemí je v roce 2022 Portugalsko.

Při vyplnění přihlášky do 31.10.2021 poskytuje pořadatel slevu na plochu. Online přinášení zde.

V případě zájmu o více informací kontaktujte výhradní zastoupení Deutsche Messe v ČR společnost PROveletrhy, info@proveletrhy.cz, www.proveletrhy.cz.

Zdroj: PROveletrhy – Výhradní zastoupení Deutsche Messe AG pro ČR, Praha 12. 10. 2021