Na senzory do Norimberku. Vstupenka ZDARMA!

19.6.2018

Autor: Admin

Veletrh Sensor+test je mezinárodní veletrh senzorů, snímačů, měřicí techniky, diagnostických a zkušebních zařízení. Každoročně se mohou návštěvníci během tří veletržních dnů přesvědčit o tom, že svět kolem nás je plný snímačů a měřicí techniky, bez kterých se žádné moderní zařízení neobejde.

Novinky v oboru představí od 26. do 28. června 2018 na veletrhu Sensor+test přes 580 vystavovatelů, mezi kterými nechybí ani naše asociace. ELA se představí společně s dalšími 4 firmami na společném stánku pod záštitou agentury CzechTrade.

Navštivte nás na veletrhu na stánku v hale 5, č. 5-331.
Vstupenku na veletrh si můžete zdarma zajistit po registraci na www.sensor-test.com/direct/voucher

Speciální přehlídky a témat na Sensor+test 2018

Jedno ze speciálních témat letošního veletrhu nese název "Senzory a měřicí technika v průmyslovém internetu"
Vyšší efektivita, produktivita, bezpečnost a kvalita - to slibují nové technologie průmyslového internetu a Industry 4.0. Klíčem k tomuto úspěchu je vytváření sítí a analýza provozních dat strojů, systémů a procesů. Senzorové, měřicí a testovací systémy poskytují tyto údaje přesně, spolehlivě a bezpečně, a tak převezmou klíčovou roli v průmyslu budoucnosti. Toto téma nabízí dodavatelům a uživatelům příležitost podílet se na inovačním dialogu o nových řešeních a koncepcích v oblasti senzorických a měřicích technologií v průmyslovém internetu.

Další speciální téma letošního ročníku je "Vision Sensors and Systems"
Zpracování obrazu vyžaduje senzory a systémy, které budou opět součástí SENSOR + TEST 2018, kde firmy a instituce představí své inovativní produkty a řešení.

Součástí veletrhu je také mezinárodní Evropská konference o testování a telemetrii ettc 2018