PILZ Czech s.r.o. – partner v boji proti Covid-19

Michal Nevěřil
jednatel
Pilz Czech s.r.o.

Aktuální doba není pro nikoho z nás jednoduchá. I my - PILZ - jako přední světový dodavatel produktů, systémů a služeb v oblasti automatizace se potýkáme s mnoha omezeními. Aktivně jsme se zapojili do boje s nemocí Covid-19 a rádi bychom pomohli také Vám či Vašim partnerům, kteří se podílejí na pomoci s pandemií. 

Nabízíme odbornou pomoc v oblasti průmyslové automatizace a legislativy bezpečnosti strojních zařízení. 

Stavíte nebo rozšiřujete strategickou, či aktuálně potřebnou technologii na výrobu jakýchkoli pomůcek nebo předmětů, které pomáhají v boji s coronavirem? 

V České republice disponujeme velkým skladem produktů, které lze ihned distribuovat. Vzhledem k současné nelehké situaci jsme připraveni určité množství (na skutečně strategické projekty) poskytnout zdarma. V rámci pomoci s aplikací legislativních a normativních požadavků jsme schopni velkou část našich služeb i expertiz provádět pomocí videokonferencí, telefonátů, či jiného způsobu komunikace „vzdáleně“. 

Naše pomoc v oblasti služeb je také možná formou diskuse/workshopu s kolegy z našeho technického oddělení. Předmětem workshopu mohou být témata z oblasti bezpečnosti strojů a zařízení, například:

  • Přidávám roboty do technologie na výrobu zdravotnického materiálu ( roušek/masek/plicních ventilátorů…) a potřebuji poradit s legislativou a certifikací takovéto změny.
  • Mám výrobu zdravotnického materiálu (roušek/masek/plicních ventilátorů…), ale je primárně manuální. Potřebuji se poradit, zda lze některé části automatizovat, pokud ano, jakým způsobem?
  • V rámci výroby zdravotnického materiálu (roušek/masek/plicních ventilátorů ) mám jakékoli potřeby, dotazy z oblasti automatizace či bezpečnosti strojů a potřebuji je konzultovat.
  • Díky automatizaci výroby potřebuji zaručit bezpečnost zaměstnanců – můžete mi pomoci se specifikací potřebných komponent, či mi nějaké komponenty dodat? 

Mohou být i další podobná témata, která s námi můžete diskutovat. Záležitosti popsané výše slouží spíše pro inspiraci. 

Pokud se cokoli z Vašich potřeb týká automatizace a bezpečnosti strojů, neváhejte nás kontaktovat, pokusíme se Vám maximálně vyjít vstříc a pomoci ! 

Celý náš tým je připraven pomoci v boji proti Covid-19. Věřím, že to zvládneme! 

Za PILZ Czech s.r.o. Michal Nevěřil – jednatel
Kontakt: m.neveril@pilz.cz
http://www.pilz.cz