Pozvánka na setkání s korejskou obchodní delegací

6.11.2017

Autor: Admin

Dne 20. 11. 2017 se v praze v Corinthia hotel uskuteční setkání s korejskou obchodní delegací. Akci zajišťuje jihokorejská vládní agentura pro podporu zahraničních investic a obchodu KOTRA.

Jihokorejská vládní agentura pro podporu zahraničních investic a obchodu KOTRA (působící zároveň jako obchodní zastupitelství pro oblast České republiky při Velvyslanectví Korejské republiky v Praze) Vás tímto zve na listopadové setkání s korejskou obchodní delegací, které se zúčastní deset jihokorejských firem (seznam konkrétních firem a čím se zabývají je k nalezení níže).

Jihokorejské společnosti, které se obchodní delegace zúčastní:

  1. O-YANG PRODUCT CO.,LTD - produkty především z technických plastů určené pro průmysl a strojírenství (www.oyangms.com)
  2. Raffine.J CO., LTD - sérum na pokožku vyrobeno z přírodních rostlinných extraktů a kolagenu (www.raffinej.com)
  3. EDS Corp. - producent baterií/záložních zdrojů elektrické energie (www.ecodreamsystem.com)
  4. HAN'A SS CO.,LTD - společnost zabývající se výrobou vysoce kvalitních motorizovaných postřikovačů kabinového typu, které jsou určené především pro sady, vinohrady, chmelnice a další. Společnost se zároveň zabývá vývojem i dalších strojů, které jsou určené pro oblast zemědělství, stavebnictví, aj.. Firma působí na trhu více jak dvacet let a za ty roky získala mnoho ocenění (www.hana-ss.co.kr)
  5. Won Solution Co.,Ltd. - výrobce digitální radiografie/rentgenové techniky (www.wonsolution.co.kr)
  6. HUMANLITECH CO.,LTD. - výrobce LED světel a zařízení (www.humanlitech.com)
  7. KORUS - firma zabývající se vývojem a produkcí náhradních dílů pro různé typy strojů, bagrů, buldozerů, jeřábů, nákladních automobilů a dalších. Společnost vyrábí rovněž náhradní díly pro automobily značek Daewoo, Hyundai, Chevrolet, Kia, Ssangyong a jiné (www.e-korus.com)
  8. WFKOREA Co.,Ltd. - producent technologií pro světelné tabule (www.wfkorea.kr)
  9. MYUNGSHIN MEDICALCOMPANY - medicínské a wellness zařízení (www.msmedi.com)
  10. SUNGIL INNOTECH - výrobce designového kuchyňského příslušenství (www.sungilinnotech.com)

Zástupci společnosti by se rádi setkali s potenciálními obchodními partnery z České republiky, s nimiž by prodiskutovali možnost vzájemné spolupráce. Pro setkání jsou zajištěny prostory v CORINTHIA HOTEL PRAGUE, Kongresová 1655/1, 140 69 Praha 4. Akce se bude konat v pondělí 20. listopadu v rozmezí od 9:00 hodin do 17:00 hodin, konkrétní hodina schůzky je na dohodě. Náklady jsou hrazeny korejským zastupitelstvím. Vlastní jednání probíhají formou individuálních meetingů s firmami. Standardně je pro jednotlivá jednání vyhrazena 1 hodina. Zajištěno je samozřejmě tlumočení do češtiny, občerstvení a bezplatné parkování v garáži hotelu Corinthia (lístek vzít s sebou na schůzku k označení razítkem). Registrace je zdarma. Lze se setkat i s více společnostmi.

Pro bližší informace využij tento kontakt:

Kontaktní osoba: ZDENĚK KRESL
(přihlášky, bližší informace o společnostech)

Tel: +420 245 005 650; Email: zdenek.kresl@kotra.cz
Adresa: Škrétova 12, Praha 2, 120 00
Web: www.kotra.cz

V případě zájmu o účast prosím vyplňte a pošlete registrační formulář na zdenek.kresl@kotra.cz.