Elektrotechnická asociace ČR vás zve k návštěvě veletrhu HANNOVER MESSE, který se uskuteční od 17. do 21. dubna 2023 na výstavišti v Hannoveru.

Na základě naší spolupráce s pořadatelem veletrhu můžeme našim členům nabídnout vstupenku zdarma, tu si zajistíte po registraci e-kodu: 2xSNa na webových stránkách: https://www.hannovermesse.de/en/application/registration/ticket-registration/

Nabídka veletrhu je opravdu velká. Hannover Messe je přední průmyslový veletrh. Jeho hlavní téma Industrial Transformation – Making the Difference (Průmyslová transformace – změna k lepšímu) spojuje výstavní témata, jako jsou automatizace, pohyb a pohony, digitální ekosystémy, energetická řešení, technické díly, Future Hub – centrum budoucnosti, stlačený vzduch a vakuum a globální obchod a trhy. Mezi hlavní témata patří dekarbonizace, koncept Průmysl 4.0, bezpečnost IT, umělá inteligence a strojové učení, cirkulární ekonomika, logistika 4.0 a rovněž vodík a palivové články. Partnerskou zemí je v letošním roce Indonésie.

Veškeré informace k veletrhu, k doprovodnému programu, partnerské zemi a mnohé další, naleznete samozřejmě přímo na domovské stránce veletrhu www.hannovermesse.de/en/expo/ nebo se můžete obrátit na zastoupení pořadatele v ČR na společnost PROveletrhy info@proveletrhy.cz.