Webinář s ropnou společností Saudi Aramco a jejími dodavateli

 

 

Saudi Aramco je saúdská státní společnost nejen pro těžbu ropy, ale také její zpracování, výzkum a vývoj v tomto sektoru, geologický průzkum nalezišť. Zároveň se v poslední době v čím dál větší míře své aktivity diverzifikuje i mimo ropný sektor do sektorů zelené energetiky, nejvíce v oblasti produkce vodíku.

Prostřednictvím českého velvyslanectví v Saúdské Arábii bychom Vás rádi pozvali na on-line seminář se tímto státním ropným podnikem a jeho dodavateli. Webinář se bude konat 6. dubna od 11:30 SEČ a pořádá jej Velvyslanectví ČR v Rijádu ve spolupráci s Obchodní komorou Východní provincie Sharqia.

Akce je vhodná zejména pro firmy, které mají zájem dodávat zboží a služby v sektoru ropy a zemního plynu a přidružených sektorech, včetně strojírenské výroby, energetiky, infrastruktury, bezpečnosti ropných plošin a rafinérií, ale také řešení pro mitigaci ekologických dopadů těžby a zpracování, či likvidaci znečištění a ekologických havárií.

Předběžný program webináře:

  • Úvod
  • Představení zúčastněných českých firem
  • Představení zúčastněných saúdských firem
  • Prezentace k obchodování se Saudi Aramco (proces registrace a akreditace, současné trendy a potřeby společnosti)
  • Q&A
  • B2B diskuse

Účast na webináři je pro české firmy zdarma. V případě zájmu se prosím registrujte na emailu obchodního rady velvyslanectví v Rijádu p. Vojtěcha Hromka: vojtech_hromek@mzv.cz. K žádosti o registraci prosím připojte krátký firemní profil v anglickém nebo arabském jazyce. Pozvánku na seminář je možné stáhnout na tomto odkazu.