Reportáže z veletrhu AMPER

19.4.2019

Autor: Admin

Elektrotechnická asociace České republiky se zúčastnila veletrhu AMPER nejen stánkem, ve kterém prezentovala své členské firmy, ale také bohatým doprovodným programem. Jednou z jeho součástí byla například konference „Jak na robota“. Více uvidíte v reportážích.

ElA na veletrhu AMPER 2019 / Elektrotechnická asociace ČR (ElA)
Elektrotechnická asociace České republiky opět prezentovala své členské firmy díky své účasti na veletrhu AMPER. Výrazný, modro-bílý a do strany otevřený stánek asociace, se stal vyhledávaným bodem pavilonu P. Mnoho členských firem mělo na veletrhu AMPER samostatné expozice s řadou progresivních řešení. Vyhledávaným tématem odborných návštěvníků se staly inovativní řešení, komponenty a různé aplikace pro oblast Průmyslu 4.0. Více v reportáži zde.

ElA – konference „Jak na robota“ / Elektrotechnická asociace ČR (ElA)
Asociace na veletrhu AMPER uspořádala konferenci "Jak na robota!", která se stala magnetem doprovodných programů celého veletrhu. Konference velmi názorně ukázala, co je dnešní robotika, co jsou technologie 4.0, co je digitální transformace a to zejména na praktických a již aplikovaných řešeních. Věnovala se i aplikacím mimo automotive a elektro – ukázala, že pokročilé technologie nemusí nutně sloužit pouze pro průmyslovou výrobu s technickým zaměřením, mohou dobře sloužit i v potravinářství, v lesnictví, zemědělství ale třeba i v cukrárně. Více v reportáži zde.