Sensor+test 2022 – Poslední volné místo na společné expozici s Agenturou CzechTrade

 

 

Po dvou zrušených ročnících se veletrh SENSOR + TEST vrací do výstavních hal norimberského veletržního centra. Od 10. do 12. května 2022 budou na výstavišti prezentovány novinky z oborů senzorů, snímačů, měřicí techniky, diagnostických a zkušebních zařízení.

Agentura CzechTrade organizuje na veletrhu Sensor+test společnou expozici, na které je k dispozici poslední volné místo. Veletrh Sensor+test 2022 je zařazen do dotačního programu agentury CzechTrade, do OPPIK, projekt NOVUMM KET.

Zúčastněné firmy (malé a střední podniky) mají svou účast z části dotovanou, organizační příprava na veletrh je pro vystavovatele velmi nenáročná. Výstavní plocha je již zajištěna a o stavbu společné expozice se postará dodavatel.

Působí Vaše firma v oboru měřící, zkušení a senzorové techniky?  Máte zájem představit Vaše produkty na veletrhu Sensor+test za výhodných finančních podmínek?

V případě zájmu o více informací k veletrhu, k dotačnímu programu či k cenové nabídce, můžete kontaktovat pracovnici CzechTrade paní Novotnou eva.novotna@czechtrade.cz, nebo zástupkyni veletržní společnosti paní Naďu Lichte: Lichte@proveletrhy.cz