Elektrotechnická asociace České republikyELA LinkedInELA Facebook

AMPER 2023

21. 03. 2023 - 23. 03. 2023
Výstaviště Brno

O veletrhu

Zveme Vás k návštěvě veletrhu AMPER 2023, kde se představí nejmodernější technologie pro inteligentní domy, města, osvětlení, energetiku, dopravu, sítě, IoT a průmysl 4.0. Stánek asociace najdete v pavilonu P.

Veletrh AMPER je každoročně největší obchodně marketingovou událostí v ČR i na Slovensku v oblastech:

  • elektrotechniky,
  • energetiky,
  • automatizace,
  • komunikace,
  • osvětlení a zabezpečení. 

Hlavní funkcí veletrhu je představit a především ukázat všem návštěvníkům i odborné veřejnosti, jaké jsou nejnovější trendy v elektrotechnickém i energetickém průmyslu, jaký je vývoj telekomunikací, jaké jsou aktuální novinky v oblasti automatizace a digitalizace. Na AMPERU najdete nespočet nových a moderních technologií pro chytrá města, elektromobilitu, chytrou domácnost a řadu dalších žhavých novinek z oblasti zabezpečení a osvětlení.

Více informací o velerhu naleznete zde.

Ostrov Elektrotechnické asociace

Svoji účast na 29. ročníku veletrhu AMPER již potvrdily jak tradiční tuzemské a zahraniční společnosti, tak nově se prezentující firmy nejen z České republiky a Slovenska, ale např. i z Německa, Turecka či Polska.

Stejně jako tomu bylo v předchozích letech, chceme i během tohoto ročníku zorganizovat „Ostrov Elektrotechnické asociace“, tedy sdružit naše členské firmy do jednoho prostoru v pavilonu „P“. Vytvoříme tak v rámci veletrhu ostrov, ve kterém budeme moci sdílet zázemí. Zároveň získáte velmi zajímavé umístění v nejžádanějším pavilonu, a pokud se přihlásíte do 15. 11., získáte plochu za zvýhodněnou cenu.

Přihlašujte se do 15. 11. 2022!!! – do tohoto data Vám garantujeme plochu v rámci „Ostrova“ v pavilonu P, zároveň tuto plochu získáte za zvýhodněnou cenu.

Do přihlášky uveďte, že se účastníte Ostrova Elektrotechnické asociace ČR. Zároveň prosím informujte sekretariát ElA.

Kontakt

Jan Prokš
M: +420 731 563 615, E-mail: proks@electroindustry.cz

Ladislav Sojka
M: +420 736 255 657, E-mail: sojka@electroindustry.cz

Elektrotechnická asociace ČR, Zelený pruh 95/97, 140 00 Praha 4
www.electroindustry.cz