Antigenní testy pro členy ElA od LOGAREX Smart Metering, s.r.o.

Antigenní testy pro členy ElA od LOGAREX Smart Metering, s.r.o.

14.5.2021

Členská společnost LOGAREX nabízí antigenní testy, které nfungují na principu analýzy slin, jsou tedy rychlé a komfortní. Zde najdete kompletní nabídku včetně potřebné certifikace.

Valná hromada asociace se uskuteční online

Valná hromada asociace se uskuteční online

12.5.2021

Jednání valné hromady se uskuteční 20. května online v aplikaci ZOOM.

Pozvánka na webinář: 3 snadné aplikace pro koboty od OnRobot

Pozvánka na webinář: 3 snadné aplikace pro koboty od OnRobot

29.4.2021

Elektrotechnická asociace České republiky společně s firmou OnRobot zorganizovala webinář, kde uvidíte praktickou ukázku toho, jak rychle a snadno zprovoznit 3 kolaborativní aplikace. Webinář se uskuteční ve středu 12. května od 14:00 hod

Webinář Tendry v lotyšské energetice proběhl velmi úspěšně

Webinář "Tendry v lotyšské energetice" proběhl velmi úspěšně

28.4.2021

Dnes od 9:30 jsme společně se zastupitelským úřadem v Rize a zahraniční kanceláří CzechTrade Pobaltí zorganizovali webinář Tendry v lotyšské energetice. Lotyšsko díky dotačním programům z Evropské unie kompletně rekonstruuje přenosovou i distribuční soustavu s cílem snížit svou závislost na Rusku. V současné době jsou k tomu vyhlašovány zajímavé tendry.

MSV se bude konat v jiném termínu

MSV se bude konat v jiném termínu

5.4.2021

Mezinárodní strojírenský veletrh se bude konat 8. - 12. 11. 2021. BVV touto změnou reaguje na vývoj epidemické situace a věří, že pozdější termín pro konání tohoto nejvýznamnějšího průmyslového veletrhu ve střední Evropě bude mít pozitivní vliv na bezproblémové konání celé akce.

WEBINÁŘ: Prověřování přímých zahraničních investic z bezpečnostních důvodů v ČR

WEBINÁŘ: Prověřování přímých zahraničních investic z bezpečnostních důvodů v ČR

1.4.2021

Hlavním cílem webináře je představit nejdůležitější body zákona č.34/2021 o prověřování přímých zahraničních investic, který vstupuje v platnost dne 1. května 2021. Tento zákon umožní prověření investic ze třetích zemí do českých firem, které jsou zásadní pro bezpečnost České republiky a jejího vnitřního či veřejného pořádku.

Pozvánka na webinář s ropnou společností Saudi Aramco a jejími dodavateli

Pozvánka na webinář s ropnou společností Saudi Aramco a jejími dodavateli

26.3.2021

Webinář se bude konat 6. dubna od 11:30 SEČ a pořádá jej Velvyslanectví ČR v Rijádu ve spolupráci s Obchodní komorou Východní provincie Sharqia. Akce je vhodná zejména pro firmy, které mají zájem dodávat zboží a služby v sektoru ropy a zemního plynu a přidružených sektorech, včetně strojírenské výroby, energetiky, infrastruktury, bezpečnosti ropných plošin. Saudi Aramco je saúdská státní společnost nejen pro těžbu ropy, ale také její zpracování, výzkum a vývoj v tomto sektoru, geologický průzkum nalezišť. Zároveň se v poslední době v čím dál větší míře své aktivity diverzifikuje i mimo ropný sektor do sektorů zelené energetiky, nejvíce v oblasti produkce vodíku.

SENSOR + TEST 2021 - dialog digitálních inovací!

SENSOR + TEST 2021 - dialog digitálních inovací!

15.3.2021

Přední veletrh senzorové a měřicí techniky SENSOR + TEST se uskuteční digitálně od 4. do 6. května 2021. Během tří dnů veletrhu mohou účastníci očekávat nepřeberné množství vzrušujících témat zabývajících se celým spektrem měřicí techniky. Na mnoha paralelních odborných fórech mohou zúčastněné strany získat informace o různých technologiích a trendech. Po živých přednáškách nebo videoprezentacích bude spousta příležitostí k přímé výměně a dialogu s odborníky. A pokud jste zmeškali tematickou relaci, můžete ji kdykoli později vyvolat. Tyto relace mohou být podrobným know-how nebo stručné a věcné - je to na návštěvnících. Vhodně se bude zabývat také speciální téma Senzorová a měřicí technologie pro monitorování stavu.

Pozvánka na seminář Tendry v lotyšské energetice

Pozvánka na seminář "Tendry v lotyšské energetice"

8.3.2021

Lotyšsko díky dotačním programům z Evropské unie kompletně rekonstruuje přenosovou i distribuční soustavu s cílem snížit svou závislost na Rusku. V současné době jsou k tomu vyhlašovány zajímavé tendry. Více se dozvíte na online semináři se zástupci z MZV ČR - Zastupitelského úřadu ČR v Lotyšsku a Zahraniční kanceláře CzechTrade v Lotyšsku.

Finanční podpora pro správu duševního vlastnictví pro malé a střední podniky

Finanční podpora pro správu duševního vlastnictví pro malé a střední podniky

2.3.2021

V letošním roce bude Úřad Evropské unie pro duševní vlastnictví (EUIPO) implementovat fond Evropské komise COSME FUND pro malé a střední podniky pro obnovu ekonomiky po pandemii COVID-19. Fond by měl přispět k rychlejšímu zotavení ekonomiky EU a k posílení růstu malých a středních podniků v EU, čímž by se měla udržet konkurenceschopnost.