Elektrotechnická asociace České republikyELA LinkedInELA Facebook

AMPER 2024

19. 03. 2024 - 21. 03. 2024
Výstaviště Brno

O veletrhu

Zveme Vás k návštěvě veletrhu AMPER 2024, kde se představí nejmodernější technologie pro inteligentní domy, města, osvětlení, energetiku, dopravu, sítě, IoT a průmysl 4.0. Stánek asociace najdete v pavilonu V číslo 2.29.

Veletrh AMPER je každoročně největší obchodně marketingovou událostí v ČR i na Slovensku v oblastech:

  • elektrotechniky,
  • energetiky,
  • automatizace,
  • komunikace,
  • osvětlení a zabezpečení. 

Hlavní funkcí veletrhu je představit a především ukázat všem návštěvníkům i odborné veřejnosti, jaké jsou nejnovější trendy v elektrotechnickém i energetickém průmyslu, jaký je vývoj telekomunikací, jaké jsou aktuální novinky v oblasti automatizace a digitalizace. Na AMPERU najdete nespočet nových a moderních technologií pro chytrá města, elektromobilitu, chytrou domácnost a řadu dalších žhavých novinek z oblasti zabezpečení a osvětlení.

Více informací o velerhu naleznete zde.

Pro členy a partnery máme k dispozici volné vstupenky na veletrh. Pro více informací kontaktujte sekretariát asociace.

Ostrov Elektrotechnické asociace

Svoji účast na 30. ročníku veletrhu AMPER již potvrdily jak tradiční tuzemské a zahraniční společnosti, tak nově se prezentující firmy nejen z České republiky a Slovenska, ale např. i z Německa, Turecka či Polska.

Stejně jako tomu bylo v předchozích letech, tak i letos organizujeme „Ostrov Elektrotechnické asociace“, kde se představí členské firmy ATAS elektromotry Náchod, Blumenbecker Prag, ELKO EP, IMA a Logarex Smart Metering a naši mediální patneři AUTOMA a TV elektrika. Navštivte nás v pavilonu V.

Kontakt

Jan Prokš
M: +420 731 563 615, E-mail: proks@electroindustry.cz

Ladislav Sojka
M: +420 736 255 657, E-mail: sojka@electroindustry.cz

Elektrotechnická asociace ČR, Zelený pruh 95/97, 140 00 Praha 4
www.electroindustry.cz