Elektrotechnická asociace České republikyELA LinkedInELA Facebook

Tendry v lotyšské energetice

23. 03. 2021, online

O webináři

Elektrotechnická asociace ČR společně s MZV ČR - Zastupitelským úřadem ČR v Lotyšsku a Zahraniční kanceláří CzechTrade v Lotyšsku pořádá seminář na téma "Tendry v lotyšské energetice“, který se uskuteční 23. 3. 2021 od 14h online v aplikaci Microsoft Teams.

Lotyšsko díky dotačním programům z Evropské unie kompletně rekonstruuje přenosovou i distribuční soustavu s cílem snížit svou závislost na Rusku. V současné době jsou k tomu vyhlašovány zajímavé tendry.

Po dohodě se českými úřady v Rize vás zveme na seminář, kde bude podrobně představeno co se vlastně v Lotyšsku chystá a jak se do tendrů zapojit. Následně, pokud bude zájem, připravíme i navazující „match-makingový“ seminář s cílem propojit české a lotyšské firmy, které by mohly do zakázek vstupovat společně. 

Všechny veřejné zakázky vypisované v Lotyšsku jsou dostupné zde.

Pro vážné zájemce máme domluvenou spolupráci s členskou společností HEDO Praha, která je nejen schopná zajistit odborné překlady do/z lotyštiny v oblasti energetiky, ale pomůže i s zorientováním v lotyšském právním prostředí. Kontakt: pan Petr Doleží, dolezi@hedopraha.cz, 734 718 801.

Účast na semináři je zdarma, podmíněná registrací. Po registraci Vám bude zaslán link na jednání.

Kontakt

Ladislav Sojka
sojka@electroindustry.cz
736 255 657

Partneři