OEZ s.r.o.

OEZ s.r.o.

Šedivská 339
Letohrad 561 51
www.oez.cz

Informace o nabídce

Návrh technologie a zařízení pro tepelné úpravy dílců

-          Cílem by mělo být doporučení, jaké tepelné a PÚ pro dílce spínacího mechanismu jsou optimální, které dílce je nutno a jak nejlépe upravovat -nitridace, karbonitridace, pozink, černění atp, a navrhnout vhodné zařízení včetně výpočtu kapacit a návratnosti.

Informace o společnosti

OEZ s.r.o.

 

OEZ je tradiční firmou, která je téměř osm desítek let komplexním dodavatelem produktů a služeb v oblasti jištění elektrických obvodů a zařízení nízkého napětí. Od roku 2007 je součástí německé skupiny Siemens, což znamená přístup k nejmodernějším technologiím a know-how.

Všechny výrobní a řídící postupy firmy jsou certifikovány dle mezinárodních standardů a uplatňují nejnovější poznatky z oborů digitalizace, automatizace a Průmyslu 4.0.

 

OEZ také aktivně přistupuje k ochraně životního prostředí a prosazuje etické normy chování k zaměstnancům, obchodním partnerům, konkurentům, státním institucím i veřejnosti. Svou činností podporuje také udržení technických oborů v regionu Letohradska, kde je jedním z největších zaměstnavatelů.

 

Produktový program OEZ je zaměřen na:

  1. modulární přístroje Minia
  2. kompaktní jističe Modeion
  3. vzduchové jističe Arion
  4. pojistkové systémy Varius
  5. rozvodnice a rozváděčové skříně Distri

Výrobky OEZ se vyvážejí do celého světa a nacházejí uplatnění v energetice, průmyslu, infrastruktuře i bytové výstavbě. Neodmyslitelnou součástí nabídky jsou též rozsáhlé služby servisu a technické podpory.

 

  • Typ: Bakalářská/diplomová práce
  • Lokalita: Pardubický kraj
  • Obor: Elektrotechnika

Máte zájem o toto téma?

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb.