SYSGO s.r.o.

SYSGO s.r.o.

Zelený pruh 99
Praha 4 140 00
www.sysgo.com

Informace o nabídce

Embedded Software Engineer (m/f)

Embedded Software Engineer (m/f)

Chceš
být součástí vysoce inovativní společnosti
pracovat na nových technologiích používaných po celém světě
tvořit software pro nejnáročnější průmyslové systémy
účastnit se na velkých projektech v letectví, dopravě, automatizaci či automobilovém průmyslu

Vystudoval/a jsi
výpočetní techniku nebo
vývoj hardwaru nebo softwaru nebo
aplikované vědy

Máš zkušenosti s
RTOS
a embedded systémy nebo linuxovým kernelem / ovladači / vývojem BSP, POSIX, TCP/IP, AFDX, CAN, MIL-STD-1553 či dalšími technologiemi nebo
architekturou procesorů jako např. x86, PowerPC, ARM, MIPS příp. jinou 32 bitovou architekturou nebo
vývojem bezpečnostně kritických systémů (DO-178B, IEC-61508, EN50128)


Mluvíš plynně česky a nebojíš se číst a psát anglicky? Jsi nadšený, pečlivý, zvědavý a samostatný s přirozenou schopností práce v týmu? Pak se těšíme na tvůj životopis a reference. Pošli je poštou nebo e-mailem v nejvýše dvou souborech ve formátu pdf.

Informace o společnosti

SYSGO s.r.o.

Skupina společností SYSGO je dodavatelem operačních systémů, middlewaru a softwarových služeb pro oblast embedded systémů a zařízení se zvýšenými požadavky na funkční bezpečnost, spolehlivost či práci v reálném čase. SYSGO s.r.o. je výzkumným a vývojovým centrem skupiny společností SYSGO se zaměřením na vývoj spolehlivého softwaru a jeho validaci a verifikaci. Od roku 2007 v pražské kanceláři pracuje tým certifikace virtualizačního real-time operačního systému PikeOS a protokolu AFDX dle DO-178B. Počínaje rokem 2011 rozšířil tým o certifikaci dle EN 50128 a IEC 61508. Oddělení linuxových projektů spolupracuje mj. na vývoji profesionální distribuce embedded Linuxu ELinOS. To zahrnuje především vývoj konfiguračních nástrojů, ovladačů, celých board support packages, kernel patches, integraci softwaru třetích stran a testování s hardwarem. Řešíme projekty nejen z oblastí průmyslové automatizace, telekomunikací, zdravotní techniky, automobilového, leteckého a zbrojního průmyslu. Mezi naše zákazníky patří např. Airbus, Honeywell, Thales, Daimler, Raytheon, Rheinmetall, Rockwell-Collins, Samsung, Siemens, či Rohde & Schwarz. Od prosince 2012 společnost patří do technologického koncernu Thales, zaměstnávajícího více než 80.000 pracovíků v oblasti telekomuikací, železniční techniky a Military & Aerospace.

  • Typ úvazku: Hlavní pracovní poměr
  • Lokalita: Praha
  • Obor: Technika, elektrotechnika a vývoj

Odpovědět na nabídku práce

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb.