Srdečně Vás zveme na výroční V. Smart Business Festival CZ 2019, který pořádá CzechInno v rámci aktivit Středoevropské platformy pro digitální inovace CEEInno, pod záštitou ministra průmyslu a obchodu ČR Karla Havlíčka a ve spolupráci s dalšími váženými partnery, jako mezinárodní setkání s cílem opět po roce diskutovat aktuality a perspektivy z oblasti digitalizace průmyslu, podnikání i celé společnosti.

Festival otevře osobně vicepremiér pro ekonomiku a ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček, který s hlavním důstojníkem Evropské komise, DG CONNECT pro digitalizaci průmyslu a Digitální inovační huby Maxem Lemkem podiskutuje o digitální budoucnosti českého malého a středního podnikání.

Našimi letošními hlavními tématy jsou:

  • Investice do digitální budoucnosti (zejména malých a středních firem)
  • Bezpečnost v digitálním prostředí (ale i fyzická bezpečnost osob i objektů s využitím digitálních technologií)
  • Důvěra v digitálním věku (a její limity i blockchain jako technologie důvěru mezi partnery posilující).

Nejdůležitějším podtématem letošního Smart Business Festivalu CZ 2019 jsou:

  • České Digitální inovační huby a to, jak mohou svou činností napomoci k rozvoji českého digitálního podnikání. Poprvé na jednom místě budete mít možnost v konferenční části si poslechnout a v expoziční i prohlédnout a podiskutovat o jejich službách a o tom, jak mohou pomoci i Vašemu podnikání.

Naši letošní inspirativní keynote přednášku s názvem Informace jako hlavní kapitál nebo riziko budoucnosti? přednese analytický mág a socioekonomický vizionář Prof. Peter Staněk ze Slovenské akademie věd.

Za celý den Vás tedy čekají přednášky a diskuze s téměř 30 top speakery a navíc i expozice našich vystavovatelů a  organizovaná série B2B setkání.

Pokud Vás tato témata zajímají, přijďte nebo přijeďte na Smart Business Festival CZ 2019 dne 23. října 2019 od 9:00 do Hotelu Artemis Olympik Praha.    

Vstup na akci je bezplatný na základě předchozí registrace, počet míst je však omezen. Registrace je k dispozici online na tomto odkazu.