Členské organizace

ABB s.r.o.

ABB (ABBN: Six Swiss Ex) je technologický průkopník a přední světový dodavatel v oblasti elektrotechnických výrobků, robotiky a pohonů, průmyslové automatizace a energetiky. Celosvětově dodává zákazníkům z odvětví energetiky, průmyslu, dopravy a infastruktury. V návaznosti na více než 125 let tradice inovací společnost ABB dnes tvoří budoucnost průmyslové digitalizace a je hybnou silou energetické a čtvrté průmyslové revoluce. ABB působí ve více než 100 zemích světa a má přibližně 132 000 zaměstnanců.www.abb.com

AI check, s.r.o.

Jsme studio zaměřené na vývoj umělé inteligence na míru pro firmy. Nabízíme také analýzu dat, procesů a technologií. Jsme schopni zajistit vše od digitalizace přes návrh a implementaci AI řešení až po integraci do firemního prostředí, včetně následné podpory a školení zaměstnanců.

Almeto s.r.o.

Dodáváme součástky pro elektrotechniku - odrušovací filtry, feritová jádra, tlumivky, transformátory, CuSn dráty. Dále nabízíme kabelové svazky, kondenzátory, RC členy, PWM regulátory, vn zapalovače, varistory, kompenzační kondenzátory, cívky.

ALPS Electric Czech, s.r.o.

Naše výrobní společnost je orientovaná na OEM výrobu. Montujeme a vyrábíme elektrické díly a výrobky včetně dodávek veškerých komponent (včetně plastů). Naším cílem se dodávat vysoce kvalitní výrobky nebo služby ze silně konkurenčně-schopné ceny. Můžeme nabídnout vysokou flexibilitu v objemu výroby za současného dodržení vysokých parametrů kvality. Od 2001 jsme řízeni standardem ISO 9001, od roku 2002 ISO 14001 a od roku 2005 automotivní - ISO TS 1649. Jsme rovněž držiteli několika různých certifikací od automobilek.

ATAS elektromotory Náchod a.s.

Společnost ATAS elektromotory Náchod a.s. byla založena v roce 1928. Náplní výroby jsou indukční motory do 1 kW, DC motory do 1,5 kW, převodové motory, EC motory, resolvery, axiální a radiální ventilátory, střihadla plechů, formy pro tlakové lití plastů a slitin Al.

Blumenbecker Prag s.r.o.

ROBOTIZACE: komplexní dodávka aplikací se strojovým viděním (bin-picking, kontrola kvality), svařovací aplikace, manipulace s materiálem, aplikace lepení a nanášení lepidel a tmelů, robotické obrábění, simulace robotických aplikací, digitální dvojče, projekt e-robot, průmysl 4.0, pracujeme s roboty KUKA, FANUC, ABB, školení, servis a repase robotů KUKA.  

 

AUTOMATIZACE: komplexní dodávka projektů ASŘTP, regulované pohony všech výkonů, projekce elektro, školení. Jsme Solution Partnerem společnosti SIEMENS a systémovým integrátorem společností Rockwell Automation, Phoenix Contact a Mitsubishi. Firma je nositelem certifikátu DIN EN ISO 9001:2008. 

 

OBCHOD: komplexní dodávka elektro vybavení různých značek do NN rozváděčů, komponent pro průmyslovou automatizaci a pohonů, pneumatických komponent, rozváděčů Rittal, dodávky robotů, svařovací techniky (automaty, zdroje, spotřební a přídavný materiál), laserové ruční sváření, laserové ruční čištění, servis a opravy hořáků a hořákových setů.

CAMEA Group, a. s.

CAMEA byla založena univerzitními výzkumníky v roce 1995. Od té doby představila řadu inovací ve dvou hlavních kategoriích produktů – Inteligentních dopravních systémech a systémech pro vizuální kontrolu výroby. Jeden přetížený kamion poškodí silnici stejně jako desítky tisíc osobních aut. Pro zachování kvality infrastruktury je nejefektivnější pokutování takových vozidel pomocí vysokorychlostního vážení. V tom je CAMEA světový lídr. Pomáháme i bezpečnosti na silnicích. Měření úsekové rychlosti umožňuje dohled nad rychlou jízdou a zároveň má pozitivní dopad na plynulost dopravy. 40 % zaměstnanců společnosti pracuje na vývoji HW a SW. Ale vývojem to nekončí. Hlavním cílem společnosti je dlouhodobá spokojenost uživatelů, proto neustále vylepšujeme svoje produkty. Abychom vyšli zákazníkům maximálně vstříc, poskytujeme širokou škálu řešení z hlediska rozsahu dodávek – od OEM po řešení na klíč. Možné jsou i jiné optimalizace, jako je návrh HW a SW na míru. Silná vazba s vysokými školami přetrvává. CAMEA spolupracuje s VUT Brno na pokročilých aplikacích umělé inteligence a dalších projektech s jedinečnými výstupy. Přes 1350 jízdních pruhů je dnes monitorováno systémy CAMEA. To přispívá bezpečnosti, plynulosti dopravy a ochraně infrastruktury na 4 kontinentech.

CariusTech spol. s r.o.

Společnost CariusTech, založená v roce 1996, je malá vývojářská firma se zaměřením na oblast IoT. Společnost se zabývá vývojem hardware, software i firmware. Více než 25 let zkušeností s vývojem high-tech řešení dodávaných zákazníkům přímo na míru, od designu hardware, přes prototypovaní až do fáze výroby elektroniky, end-to-end řešení “na klíč”. Design a vývoj zákaznických webových a mobilních aplikací. Programování aplikací/systémů ve vybraných vývojářských prostředích, server/cloudové řešení pro zpracování dat. V roce 2019 uvedla společnost na světové výstavě World IoT Expo jako první na globální trh vlastní vyvinuté řešení pro zabezpečení a geolokaci komunikující v IoT síti Sigfox. Komplexní řešení zahrnovalo certifikovaný hardware s vlastním firmware i software a obchodní značka CHIPFOX, kterou společnost vlastní, se nyní exportuje do mnoha zemí na třech kontinentech.

CEITEC VUT – Středoevropský technologický institut VUT v Brně

CEITEC – Středoevropský technologický institut je společným projektem Vysokého učení technického v Brně, Masarykovy univerzity a dalších pěti partnerů z brněnských institucí. Špičkový projekt na vybudování moderní vědecko-výzkumné infrastruktury – CEITEC – je postaven na vzájemné synergii sedmi výzkumných programů. Vysoké učení technické v Brně zodpovídá za dva, svojí velikostí i odborností velmi významné programy, pro které budou postaveny a vybaveny moderní laboratoře, včetně čistých prostor nejvyšších tříd, v areálu Univerzitního kampusu VUT Pod Palackého vrchem: Pokročilé nanotechnologie a mikrotechnologie, Pokročilé materiály.

cthings.co sp. z.o.o.

CTHINGS.CO je společnost se sídlem v Polsku a provozními pobočkami v Rakousku a Dánsku. Firma nabízí komplexní 5G IoT řešení, která podnikům usnadňují přístup k cenným datovým zdrojům skrytým v jejich procesech a zdrojích. Nabízená řešení využívají nejmodernější technologie a komponenty ke sledování, zachycování, přenosu a analýze velkého množství dat, a to téměř v reálném čase. Firma komplexně podporuje digitální transformaci průmyslových odvětví a měst. Portfolio firmy zahrnuje řešení infrastruktury 5G konektivity, senzorové sítě pro sledování majetku a vzdálené distribuované monitorování. Vše lze kombinovat a přizpůsobovat tak, aby výsledek vyhovoval i velmi specifickým případům použití. CTHINGS.CO má velmi solidní zázemí v oblasti IoT a telekomunikací. V současnosti slouží globálním klientům zaměřeným na logistiku, výrobu, zelenou energii a služby smart city.

Dasonele a.s.

Jsme stále se rozvíjející společnost s mladým kolektivem a svěžími nápady, které se snažíme stále posouvat dále tak, aby výsledky našich projektů byly stále efektivnější. Náš tým má více jak 10 let zkušeností v nejrůznějších odvětvích, které nám dávají právo o sobě tvrdit, že můžeme být platnými členy Vašeho týmu. V duchu našeho motta “prostě jednodušší přístup k informacím” vyvíjíme produkty, které Vám zajistí efektivní získávání potřebných informací z Vámi zvoleného oboru.

DELONG INSTRUMENTS a.s.

DELONG INSTRUMENTS je česká společnost, která se od roku 1992 zabývá především elektronovou optikou a mikroskopií a vakuovou technologií. Její činnost zahrnuje výzkum a vývoj, konstrukci, výrobu, montáž a testování různých fyzikálních přístrojů. Kromě vlastní řady nízkonapěťových elektronových mikroskopů LVEM a elektronových trysek DIGUN je uznávaným dodavatelem vakuových komponent, komponent pro zdroje v rentgenové mikroskopii a komplexních mechatronických systémů pro laserové aplikace. Společnost je známá svými jedinečnými zákaznickými řešeními a jako dodavatel speciálních komponent vyrobených od prvního návrhu až po finální zařízení.

Distrelec Gesellschaft m.b.H.

Společnost Distrelec byla založena před více než 40 lety ve Švýcarsku a zabývá se elektronikou, automatizací a technologiemi měření. Naše pobočky najdete ve více než 15 zemích, díky čemuž jsme schopni rychle a spolehlivě obsloužit naše zákazníky po celé Evropě.


ELCOM, a.s.

Společnost ELCOM, a. s., je poskytovatelem vysoce specializovaných komplexních služeb špičkové kvality v oblasti silnoproudé elektrotechniky, měřicí techniky a průmyslové automatizace s mezinárodním přesahem. Díky vlastnímu týmu špičkových odborníků v oblasti elektrotechniky, strojírenství a vývoje software, naprostému porozumění problematice materiálového inženýrství, elektronice, řízení dat a technologických procesů nabízíme zákazníkům řešení na míru přesně dle specifických potřeb.

Garantovaná efektivita

Garantujeme maximální nákladovou a výkonovou efektivitu řízení celého procesu zakázek od jejich návrhu až po kompletní realizaci. Projekty realizujeme kompletně in-house v souladu s vlastní integrovanou politikou procesního managementu.

Úrovní komplexního pochopení problematiky a všestranným zaměřením se řadíme k nejzkušenějším týmům nejen v České republice, ale i v zahraničí. Naše dlouholeté znalosti a zkušenosti získané díky realizaci unikátních projektů nám umožnily stát se evropským leaderem v oblasti automotive applications a světovým leaderem testovacích systémů. Jsme hrdým členem celosvětového programu National Instruments Alliance, kde jsme jako jediná česká firma dosáhli úrovně Gold Alliance Partner.

Zakládáme si na zodpovědně provedené analýze potřeb a přání zákazníka, srozumitelné interpretaci, precizním zpracováním projektu, ale především na kvalitních vývojových či konstrukčních pracích s využitím nejnovějších technologií.

ELKO EP, s. r. o.

Primárním produktem naší firmy jsou již 24 let elektronická relé, s jejichž výrobou jsme druzí v Evropě. Mezi další podstatné výrobky patří instalační přístroje pro jištění a spínání, systém bezdrátového ovládání RF Control a inteligentní elektroinstalace iNELS, včetně rozšířené verze iNELS Multimedia. V současné době certifikujeme nové výrobky pro připojení k sítím Internetu věcí IoT. Již několik let má naše společnost vybudovaný a certifikovaný systém řízení jakosti dle ISO 9001 a systém řízení environmentálního managementu dle ISO 14001.

V roce 2012 bylo ELKO EP oceněno jako firma roku ve Zlínském kraji, v roce 2016 získalo titul Globální exportér roku. Také naše produkty mají za sebou několik slavných chvil, například Zlatý Amper 2011 pro produkt RF Touch, ocenění Zlatý výrobek z veletrhu Elektrotechnika 99 – Ostrava pro multifunkční relé SMR nebo čestné uznání Grand prix pro systém iNELS Multimedia na veletrhu Electron 2011.

Sám zakladatel a majitel společnosti Jiří Konečný obdržel titul Technologický podnikatel pro rok 2004, pronikl mezi 5 nejúspěšnějších podnikatelů v ČR pro rok 2016, letos byl vyhlášen Osobností Smart City 2017. Tím největším oceněním jsou pro nás ale spokojení zákaznicí a realizované projekty. Například montáž přehrávačů Lara v jednom z nejluxusnějších tropických resortů Velaa Private Island na Maledivách, nebo řízení osvětlení v dubajském showroomu sportovních vozů Ferrari.

ELSO PHILIPS SERVICE spol. s r.o.

ELSO PHILIPS SERVICE spol. s r.o. je 100% česká soukromá společnost bez jakéhokoli zahraničního kapitálu. Naše společnost je distributorem a systémovým partnerem renomovaných značek ASSEMBLÉON, PHILIPS, OLIVETTI, HEWLETT PACKARD a FLUKE. Specializujeme se především na komplexní sofistikované projekty pro státní organizace, jako jsou Ministerstva, zdravotnická zařízení, banky, zdravotní pojišťovny, vzdělávací organizace a zahraniční společnosti. Jsme dodavateli informačních technologií a SMT technologií pro VZP, nemocnice Královské Vinohrady, nemocnice Benešov, armáda ČR, armáda SR, Projekt Comenius, Ministerstvo zdravotnictví, UZIS, společnost TOYOTA, BRAUN medical, PHILIPS atd.

EMOS spol. s r.o.

Společnosti EMOS již více než 30 let nabízejí výrobky drobného domácího elektra, které jsou součástí života každého z nás. Pod značkou EMOS naleznete zejména baterie, světelné zdroje a svítidla pro domácí i průmyslové použití, prodlužovací přívody, svítilny, antény, drobná elektronická zařízení-multimetry, zkoušečky, zvonky. Obchodní a logistické centrum holdingu EMOS je situované v České republice, městě Přerov a jeho rozloha přesahuje 16.000 m2.  EMOS spol. s r.o. společně se svými sesterskými společnosti na Slovensku, v Polsku, Slovinsku a Maďarsku dodávají své výrobky prostřednictvím sítě distributorů do 26 zemí Evropy k více než 400mil spotřebitelům v těchto zemích. V roce 2020 přesáhl konsolidovaný obrat holdingu EMOS 2,3 mld. CZK. V roce 2022 se společnosti EMOS staly součástí nadnárodní francouzské skupiny Legrand, která je zastoupena ve více než 90 zemích světa a s více než 38 000 zaměstnanci se řadí mezi největší společnosti v oblasti elektrotechniky na světě.

EPLAN Software s.r.o.

EPLAN se zabývá konzultační činností a vývojem aplikačního softwaru pro urychlení projekčních procesů a snížení nákladů v oblasti inženýringu. EPLAN pomáhá společnostem s optimalizací jejich procesů, vyvíjí software pro elektrotechniku, mechatroniku, fluidní technologie a technologie měření a regulace. S cílem urychlit proces vývoje produktu, a tím snížit náklady projektu, zajišťujeme rozhraní k systémům CAD, PDM, PLM a ERP. Naším cílem je poskytovat zákazníkům komplexní služby, jako je poradenství v oblasti řízení, procesní poradenství v oblasti standardizace, automatizace a integrace, implementace, školení a technickou podporu. Zkrátka poskytujeme software a služby nejvyšší kvality, které jsou neustále zlepšovány a upravovány.

ETD TRANSFORMÁTORY a.s.

ETD TRANSFORMÁTORY – to jsou spolehlivé a moderní transformátory s know-how značky ŠKODA. Jsme jedinečným výrobcem a konstruktérem řadových i speciálních výkonových transformátorů, tlumivek a reaktorů s vlastním know-how, komplexní technologií a speciálním zkušebním zařízením v regionu střední Evropy. Máme přes 90 let zkušeností v oboru, z velké části pod značkou ŠKODA, a spokojené zákazníky po celém světě. Produkty: Třífázové regulační olejové transformátory výkon 10 až 350 MVA, napětí do 420 kV; Třífázové neregulační transformátory, výkon do 410 MVA, napětí do 420 kV; Jednofázové neregulační olejové transformátory, výkon třífázové sestavy do 1200 MVA, napětí do 420 kV; Regulační a neregulační transformátory zvláštního provedení; Autotransformátory, výkon do 400 MVA, napětí do 420 kV; Transformátory do lokomotiv; Pecní transformátory; Trakční tlumivky; Spouštěcí a speciální reaktory. Služby: Montáž transformátorů, revize, 24 hodinový servis; Modernizace a opravy transformátorů; Vysokonapěťová laboratoř a akreditovaná elektrotechnická zkušebna. Certifikace: ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, ISO 17025, ISO 3834-2.