Členské organizace

ABB s.r.o.

ABB (ABBN: Six Swiss Ex) je technologický průkopník a přední světový dodavatel v oblasti elektrotechnických výrobků, robotiky a pohonů, průmyslové automatizace a energetiky. Celosvětově dodává zákazníkům z odvětví energetiky, průmyslu, dopravy a infastruktury. V návaznosti na více než 125 let tradice inovací společnost ABB dnes tvoří budoucnost průmyslové digitalizace a je hybnou silou energetické a čtvrté průmyslové revoluce. ABB působí ve více než 100 zemích světa a má přibližně 132 000 zaměstnanců.www.abb.com

ABF, a.s.

Společnost ABF, a.s. patří již od počátku 90. let mezi nejvýznamnější organizátory veletrhů v České republice. Svými veletrhy vytváří prostředí pro prezentaci nejnovějších výrobků, technologií a služeb. Během doby se veletrhy společnosti ABF staly místem pro pravidelné setkávání špičkových odborníků, obchodníků, představitelů veřejné správy i široké veřejnosti. Společnost vybudovala během uplynulých 10 let největší výstavní areál PVA EXPO PRAHA o rozloze 105 000 m2. Krytá výstavní plocha sestává ze sedmi ocelových moderních hal a celkem představuje rozlohu 30 000 m2. Pro výstavní účely je využíváno 6 000 m2 zpevněných venkovních ploch. Hlavní devizou výstaviště PVA EXPO PRAHA je velká adaptabilita pro vystavovatele a výborná dopravní dostupnost pro návštěvníky. Přímo u areálu je nově vybudovaná stanice metra a velkokapacitní parkoviště je napojené na hlavní městský okruh. V areálu se nacházejí i VIP prostory pro obchodní jednání a odpočinkové zóny pro vystavovatele a návštěvníky. Společnost ABF roste společně se svými zákazníky a partnery.

Almeto s.r.o.

Dodáváme součástky pro elektrotechniku - odrušovací filtry, feritová jádra, tlumivky, transformátory, CuSn dráty. Dále nabízíme kabelové svazky, kondenzátory, RC členy, PWM regulátory, vn zapalovače, varistory, kompenzační kondenzátory, cívky.

ALPS Electric Czech, s.r.o.

Naše výrobní společnost je orientovaná na OEM výrobu. Montujeme a vyrábíme elektrické díly a výrobky včetně dodávek veškerých komponent (včetně plastů). Naším cílem se dodávat vysoce kvalitní výrobky nebo služby ze silně konkurenčně-schopné ceny. Můžeme nabídnout vysokou flexibilitu v objemu výroby za současného dodržení vysokých parametrů kvality. Od 2001 jsme řízeni standardem ISO 9001, od roku 2002 ISO 14001 a od roku 2005 automotivní - ISO TS 1649. Jsme rovněž držiteli několika různých certifikací od automobilek.

ATAS elektromotory Náchod a.s.

Společnost ATAS elektromotory Náchod a.s. byla založena v roce 1928. Náplní výroby jsou indukční motory do 1 kW, DC motory do 1,5 kW, převodové motory, EC motory, resolvery, axiální a radiální ventilátory, střihadla plechů, formy pro tlakové lití plastů a slitin Al.

Axians redtoo s.r.o.

Společnost redtoo se během 25 let od svého založení vypracovala v jednu z nejúspěšnějších poradenských společností v oblasti IT ve Švýcarsku, a na tento úspěch navazujeme i my v České republice.
Jsme strategickými poradci a poskytovateli ucelené nabídky IT služeb s komplexním know-how na českém trhu. Naši specialisté vyhodnotí Vaše procesy, optimalizují klíčové obchodní činnosti a vytvoří dokonalou systémovou architekturu přesně pro Vaše potřeby. 

BD SENSORS s.r.o.

Z malého podniku založeného v prosinci 1993 se během několika let stala celosvětově úspěšná firma nabízející elektronické tlakoměrné přístroje. Od založení k dnešnímu dni rozšířila firma BD SENSORS sortiment výrobků z původních 4 typů snímačů na současných 80. BD SENSORS nabízí pro každou aplikaci technicky i cenově adekvátní řešení. Dnes zaměstnává na čtyřech pracovištích v Německu, České republice, Rusku a v Číně zhruba 200 pracovníků.

Blumenbecker Prag s.r.o.

INŽENÝRING: projekty ASŘTP, programování ŘS, vizualizace TP, regulované pohony, robotická pracoviště (sváření, průmyslové kamery), off-line simulace robotických linek, strukturované průmyslové sitě, projekce elektro, technická pomoc, školení. Firma je systémovým integrátorem firem SIEMENS, ROCKWELL, PHOENIX CONTACT v oboru automatizace a je nositelem certifikátu DIN EN ISO 9001:2008. 

PRODEJ: Vše do NN rozváděčů včetně skříní a ŘS od renomovaných výrobců z EU (SIEMENS, PHOENIX CONTACT, SCHNEIDER Electric, FINDER, PILZ, RITTAL …). Pohony a měniče SIEMENS všech výkonů. Prodej nových i repasovaných robotů KUKA, servis, náhradní díly. Śiroká nabídka svařovací techniky (svařovací automaty, příslušenství, spotřební a přídavný materiál, rychlé opravy hořáků a hořákových setů). Komplexní nabídka průmyslových profesionálních nástrojů a nářadí, ochranných pomůcek a spotřebního materiálu pro obory strojní a elektro z katalogu PREMIUM (30.000 položek).

Bohemia Müller s.r.o.

Společnost Bohemia Müller s.r.o. byla založena v roce 1997. Zakladatelé jsou uznávanými odborníky v oblasti vysokého, velmi vysokého a zvlášť vysokého napětí. Proto se od svého vzniku firma zaměřila na dodávky pro doly, velké průmyslové podniky, výrobce a distributory elektrické energie a v neposlední řadě i společnosti zabývající se přenosem elektrické energie. V průběhu let se struktura společnosti postupně vyvíjela tak, že aktuálně zahrnuje čtyři hlavní divize a osm organizačně podřízených odborů. V současnosti jsou hlavní náplní společnosti následující činnosti:

·         Projekční zpracování technologických celků a energetických zařízení

·         Dodávky a montáže zařízení napěťových úrovní NN, VN, VVN a ZVN

·         Dodávky a montáže důlní technologie – část elektro, MaR a SKŘ

·         Opravy a údržba zařízení napěťových úrovní NN, VN, VVN a ZVN

·         Komplexní diagnostika zařízení napěťových úrovní VN, VVN a ZVN

·         Vytváření SW aplikací a najíždění energetických technologií

·         Obchodní a ekonomické aktivity

Společnost je certifikována dle EN ISO 9001 : 2008, EN ISO 14001 : 2004 a BS OHSAS 18001 : 2007.

Dasonele a.s.

Jsme stále se rozvíjející společnost s mladým kolektivem a svěžími nápady, které se snažíme stále posouvat dále tak, aby výsledky našich projektů byly stále efektivnější. Náš tým má více jak 10 let zkušeností v nejrůznějších odvětvích, které nám dávají právo o sobě tvrdit, že můžeme být platnými členy Vašeho týmu. V duchu našeho motta “prostě jednodušší přístup k informacím” vyvíjíme produkty, které Vám zajistí efektivní získávání potřebných informací z Vámi zvoleného oboru.

DELONG INSTRUMENTS a.s.

DELONG INSTRUMENTS je společnost zabývající se především v elektronovou optikou a mikroskopií a vakuovou technologií. Činnost zahrnuje výzkum, vývoj, výrobu, montáž a testování různých fyzikálních přístrojů včetně vakuových komor a součástí, iontových vývěv a napájecích zdrojů, pohybových systémů a příslušné řídicí elektroniky a softwaru. DELONG INSTRUMENTS nabízí elektronové zdroje a nízkonapěťové elektronové mikroskopy jako své vlastní výrobky a slouží také jako smluvní vývojář unikátních zákaznických zařízení. DELONG INSTRUMENTS spolupracuje s renomovanými společnostmi světa a má dlouhodobé zkušenosti se společnými projekty.

ELCOM, a.s.

Firma ELCOM, a. s. podniká v oblasti silnoproudé elektrotechniky, elektroenergetiky, virtuální instrumentace a je organizačně rozdělena do pěti divizí. Divize Aplikovaná elektronika - výzkum, vývoj a výroba speciálních výkonových elektronických zařízení, zejména speciálních napájecích zdrojů pro železnici, zkušebnictví a prostředků pro zlepšení kvality elektřiny. Divize Pohony - dodávky regulovaných pohonů a elektromotorů, hlavně v nevýbušném provedení např. pro petrochemický průmysl. Vyrábí spouštěče INDUSTART pro kroužkové asynchronní motory. Divize Realizace a inženýrink - konkrétní dodávky rozvoden, kompenzačních zařízení nízkého a vysokého napětí. Divize Výroba  - výrobní závod pro ostatní divize a dále pak jako materiálně-logistická centrála firmy. Divize Virtuální instrumentace v nové budově společnosti v areálu Vědecko-technologického parku Ostrava - systémová integrace, návrhy a dodávky měřicích a testovacích pracovišť postavených na bázi virtuální instrumentace. Vyrábí speciální analyzátor (projekt BK) na měření energetických rušení v elektrických sítích.

ELEDUS s.r.o.

Zabýváme se vývojem a výrobou rentgenových a CT inspekčních přístrojů pro průmyslovou nedestruktivní defektoskopii, kontrolu a inspekci. RTG přístroje se uplatňují zejména při kontrolách kvality osazování moderních součástek v pouzdrech typu BGA či QFN, kde jsou optické metody kontroly již nedostačující.
X-ray (RTG) záření dokáže pronikat skrz materiál a díky tomu je možné vidět i do produktů, kam již opticky nevidíte. Můžete tak odhalit zkratované vývody pod součástkou, kvalitu zapájení chladicích plošek pod čipem či zkontrolovat kvalitu osazení BGA, zda ve spojích nedošlo k tvorbě voidů (vzduchových bublinek).
Rentgenové přístroje společnosti ELEDUS s.r.o. je možné používat i pro kontroly kvality svárů ve strojírenství případně pro kontroly jakosti při odlévání produktů nebo kompletace různých typů produktů. Přístroje jsme totiž schopni upravit, tak aby vyhovovali kokrétní aplikaci.

ELKO EP, s. r. o.

Primárním produktem naší firmy jsou již 24 let elektronická relé, s jejichž výrobou jsme druzí v Evropě. Mezi další podstatné výrobky patří instalační přístroje pro jištění a spínání, systém bezdrátového ovládání RF Control a inteligentní elektroinstalace iNELS, včetně rozšířené verze iNELS Multimedia. V současné době certifikujeme nové výrobky pro připojení k sítím Internetu věcí IoT. Již několik let má naše společnost vybudovaný a certifikovaný systém řízení jakosti dle ISO 9001 a systém řízení environmentálního managementu dle ISO 14001.

V roce 2012 bylo ELKO EP oceněno jako firma roku ve Zlínském kraji, v roce 2016 získalo titul Globální exportér roku. Také naše produkty mají za sebou několik slavných chvil, například Zlatý Amper 2011 pro produkt RF Touch, ocenění Zlatý výrobek z veletrhu Elektrotechnika 99 – Ostrava pro multifunkční relé SMR nebo čestné uznání Grand prix pro systém iNELS Multimedia na veletrhu Electron 2011.

Sám zakladatel a majitel společnosti Jiří Konečný obdržel titul Technologický podnikatel pro rok 2004, pronikl mezi 5 nejúspěšnějších podnikatelů v ČR pro rok 2016, letos byl vyhlášen Osobností Smart City 2017. Tím největším oceněním jsou pro nás ale spokojení zákaznicí a realizované projekty. Například montáž přehrávačů Lara v jednom z nejluxusnějších tropických resortů Velaa Private Island na Maledivách, nebo řízení osvětlení v dubajském showroomu sportovních vozů Ferrari.

ELSO PHILIPS SERVICE spol. s r.o.

ELSO PHILIPS SERVICE spol. s r.o. je 100% česká soukromá společnost bez jakéhokoli zahraničního kapitálu. Naše společnost je distributorem a systémovým partnerem renomovaných značek ASSEMBLÉON, PHILIPS, OLIVETTI, HEWLETT PACKARD a FLUKE. Specializujeme se především na komplexní sofistikované projekty pro státní organizace, jako jsou Ministerstva, zdravotnická zařízení, banky, zdravotní pojišťovny, vzdělávací organizace a zahraniční společnosti. Jsme dodavateli informačních technologií a SMT technologií pro VZP, nemocnice Královské Vinohrady, nemocnice Benešov, armáda ČR, armáda SR, Projekt Comenius, Ministerstvo zdravotnictví, UZIS, společnost TOYOTA, BRAUN medical, PHILIPS atd.

ENGIE Services a.s.

ENGIE dodává komplexní energetická řešení zahrnující projektové a energetické   poradenství, elektroinstalace v průmyslu a energetice, technologie inteligentních budov, realizace investičních celků, průmyslovou automatizaci a výrobu rozvaděčů. Zajišťuje také servisní služby, facility management a energetické služby vedoucí k zefektivnění energetického hospodářství.

EPLAN ENGINEERING CZ, s.r.o.

EPLAN se zabývá konzultační činností a vývojem aplikačního softwaru pro urychlení projekčních procesů a snížení nákladů v oblasti inženýringu. EPLAN pomáhá společnostem s optimalizací jejich procesů, vyvíjí software pro elektrotechniku, mechatroniku, fluidní technologie a technologie měření a regulace. S cílem urychlit proces vývoje produktu, a tím snížit náklady projektu, zajišťujeme rozhraní k systémům CAD, PDM, PLM a ERP. Naším cílem je poskytovat zákazníkům komplexní služby, jako je poradenství v oblasti řízení, procesní poradenství v oblasti standardizace, automatizace a integrace, implementace, školení a technickou podporu. Zkrátka poskytujeme software a služby nejvyšší kvality, které jsou neustále zlepšovány a upravovány.

ETD TRANSFORMÁTORY a.s.

ETD TRANSFORMÁTORY – to jsou spolehlivé a moderní transformátory s know-how značky ŠKODA. Jsme jedinečným výrobcem a konstruktérem řadových i speciálních výkonových transformátorů, tlumivek a reaktorů s vlastním know-how, komplexní technologií a speciálním zkušebním zařízením v regionu střední Evropy. Máme přes 90 let zkušeností v oboru, z velké části pod značkou ŠKODA, a spokojené zákazníky po celém světě. Produkty: Třífázové regulační olejové transformátory výkon 10 až 350 MVA, napětí do 420 kV; Třífázové neregulační transformátory, výkon do 410 MVA, napětí do 420 kV; Jednofázové neregulační olejové transformátory, výkon třífázové sestavy do 1200 MVA, napětí do 420 kV; Regulační a neregulační transformátory zvláštního provedení; Autotransformátory, výkon do 400 MVA, napětí do 420 kV; Transformátory do lokomotiv; Pecní transformátory; Trakční tlumivky; Spouštěcí a speciální reaktory. Služby: Montáž transformátorů, revize, 24 hodinový servis; Modernizace a opravy transformátorů; Vysokonapěťová laboratoř a akreditovaná elektrotechnická zkušebna. Certifikace: ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, ISO 17025, ISO 3834-2.

Exponex s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti marketingové komunikace se zaměřením na event a expo management. Realizujeme expozice po celém světě, organizujeme veletrhy, konference, české oficiální účasti v zahraničí. Jsme oficiální zástupce Mezinárodních veletrhů v Poznani pro Českou republiku.