Averna, a.s.

Základní údaje

Kontaktní údaje

Averna, a.s.
Zelený pruh 95/97
140 00  Praha 4

Telefon: +420 558 279 950 / +420 602 560 044
E-mail: daniel.kaminsky@averna.com
Web: www.elcom.cz

Představitelé

Doc. Ing. Daniel Kaminský, CSc.
Vice president

Ing. Aleš Kraus
Power Engineering Manager

Představení

Společnost ELCOM, a. s., je poskytovatelem vysoce specializovaných komplexních služeb špičkové kvality v oblasti silnoproudé elektrotechniky, měřicí techniky a průmyslové automatizace s mezinárodním přesahem. Díky vlastnímu týmu špičkových odborníků v oblasti elektrotechniky, strojírenství a vývoje software, naprostému porozumění problematice materiálového inženýrství, elektronice, řízení dat a technologických procesů nabízíme zákazníkům řešení na míru přesně dle specifických potřeb.

Garantovaná efektivita

Garantujeme maximální nákladovou a výkonovou efektivitu řízení celého procesu zakázek od jejich návrhu až po kompletní realizaci. Projekty realizujeme kompletně in-house v souladu s vlastní integrovanou politikou procesního managementu.

Úrovní komplexního pochopení problematiky a všestranným zaměřením se řadíme k nejzkušenějším týmům nejen v České republice, ale i v zahraničí. Naše dlouholeté znalosti a zkušenosti získané díky realizaci unikátních projektů nám umožnily stát se evropským leaderem v oblasti automotive applications a světovým leaderem testovacích systémů. Jsme hrdým členem celosvětového programu National Instruments Alliance, kde jsme jako jediná česká firma dosáhli úrovně Gold Alliance Partner.

Zakládáme si na zodpovědně provedené analýze potřeb a přání zákazníka, srozumitelné interpretaci, precizním zpracováním projektu, ale především na kvalitních vývojových či konstrukčních pracích s využitím nejnovějších technologií.

Ekonomické ukazatele

Zaměstnanců: 210
Obrat: 300 mil. CZK