HANNOVER MESSE 2021 jen digitálně!

Strojírenský veletrh HANNOVER MESSE měl letos v dubnu zahájit po roční pauze veletržní sezónu na hannoverském výstavišti. Bohužel s ohledem na aktuální vývoj pořadatelé rozhodli uspořádat přední světový veletrh průmyslového odvětví jen digitálně.

Firmy, které se chtějí aktivně účastnit veletrhu HM 2021 Digital Edition jako vystavovatelé, si mohou vybrat ze tří forem prezentace (veletržních balíčků) S, M a L. Čím vyšší kvalita balíčku, tím více je zahrnuto marketingových služeb. Základní účast s balíčkem S vychází na 2.900 EUR.

Účastníci mohou na HM 2021 Digital Edition od 12. do 16. 4. 2021, jako obvykle navazovat kontakty, věnovat se networkingu, vyměňovat si znalosti a společně diskutovat o nových produktech, projektech a inovacích v oboru.

Digitální forma účasti přináší řadu výhod – zvýšená viditelnost díky digitálnímu dosahu, získání nových kontaktů prostřednictvím nových funkcí, možnosti komunikace s online návštěvníky, účast nezávislá na poloze vystavovatelů a návštěvníků, jistota v nejisté době.

Chcete se dozvědět o digitálním veletrhu HANNOVER MESSE více?  Přidejte se k účasti na webináři, a informujte se o digitální platformě a formách účasti: https://www.hannovermesse.de/en/for-exhibitors/become-an-exhibitor/index-2

V případě kontaktujte výhradní zastoupení Deutsche Messe ČR, společnost PROveletrhy: info@proveletrhy.cz, tel.: 775 663 548, 775 663 700.