Cyklus Digitální revoluce CZ aneb Člověk versus technologie?
Regionální akce České Budějovice – Cloud a sdílené služby: Koupit nebo pronajmout si?

Kdy:    14. května 2019 od 9:00
Kde:    Jihočeský vědeckotechnický park, Lipová 1789, České Budějovice, Velká konferenční místnost v přízemí

Akce je určena všem malým a středním podnikům a institucím, které mají zájem proniknout do podstaty cloud computingu, inspirovat se aktuálními možnostmi využití cloudových řešení ve svém každodenním provozu a objektivně si vyhodnotit, zda právě pro ně má rozšíření cloudových služeb a současně i vyšší míra využívání služeb sdílených a nebo naopak sdílení vlastních služeb potenciál. Své úvodní vstupy k jednotlivým blokům programu přednesou prezident Elektrotechnické asociace ČR a člen představenstva Svazu průmyslu a dopravy ČR s gescí pro oblast Průmyslu 4.0 Jiří Holoubek a slovenský ekonom a vizionář prof. Peter Staněk a dále vystoupí odborníci z Technologického centra Písek a dalších firem a institucí, které na straně jedné nabízejí cloudová řešení a na straně druhé mají zájem o sdílení služeb s ostatními.

Akce bude doprovázena praktickými ukázkami využití cloudových řešení s možností si je vyzkoušet a diskutovat o nich s přítomnými odborníky, po přednáškové části bude následovat praktická exkurze do centra sdílených služeb.

Více informací a registrace na www.digitalnirevoluce.cz. Vstup je pro členy ElA bezplatný, více informací poskytne sekretariát asociace.