25. mezinárodní veletrh elektrotechniky

CWIEME  2021

Berlin  22. - 24. 6. 2021

CWIEME je jedna z předních mezinárodních výstav pro elektrické motory, transformátory, generátory a další výrobky. Pořádá se na Messe Berlin a se svými dvěma sesterskými výstavami v USA a v Číně představuje největší přehlídku ve svém oboru na světě. Reaguje na současný vývoj. Ke svým 6 výstavním halám na berlínském výstavišti se připojila i sedmá věnovaná elektromobilitě. To oceňují především návštěvníci z řad vedoucích pracovníků světových značek, jako jsou ABB, Danfoss, BMW, Audi, Siemens, Daimler, Bosch a další. V roce 2019 se veletrhu zúčastnilo 770 vystavovatelů z 45 zemí, aby představili své výrobky a nové technologie světovému publiku. Z České a Slovenské republiky budou přítomni CzechTrade,  Isoma, Labara, PZK Brno, Silent Czech spol., Cebes, Elinar Cogebi Group, R V Electronic. 

Výstavní obory: elektrické motory a jejich součásti, transformátory a měniče, elektrické vodiče, polotovary, elektronické a elektrotechnické součásti, kvalitativní testy a měření, součásti motorů a příslušenství, izolační materiály, adheziva, strojní a výrobní systémy, IT a software a jiné.

Proč se zúčastnit: 

  • seznámit se s nejnovější nabídkou a požadavky trhu
  • vytvořit si pozici ve svém oboru elektrotechnického průmyslu
  • jednání s vedoucími pracovníky firem, zajímající se o vaši nabídku

Veletrh je doprovázen  konferencemi a organizovanými setkáními. Je možné si objednat prezentaci on line a další marketingové aktivity.

Pro více informací kontaktujte:

Sandra Bogarová
Commercial Manager
ITE Eurasian Exhibitions FZ-LLC – Part of Hyve Group PLC
E: ite@a-print.cz
M: +420 602 567 391