SENSOR + TEST 2021 - dialog digitálních inovací!

 

 

Přední veletrh senzorové a měřicí techniky SENSOR + TEST se uskuteční digitálně od 4. do 6. května 2021. Během tří dnů veletrhu mohou účastníci očekávat nepřeberné množství vzrušujících témat zabývajících se celým spektrem měřicí techniky. Na mnoha paralelních odborných fórech mohou zúčastněné strany získat informace o různých technologiích a trendech. Po živých přednáškách nebo videoprezentacích bude spousta příležitostí k přímé výměně a dialogu s odborníky. A pokud jste zmeškali tematickou relaci, můžete ji kdykoli později vyvolat. Tyto relace mohou být podrobným know-how nebo stručné a věcné - je to na návštěvnících. Vhodně se bude zabývat také speciální téma Senzorová a měřicí technologie pro monitorování stavu.

Mezinárodní konference SMSI 2021 Sensor and Measurement Science International (3. - 6. května 2021), která se má konat souběžně s TESTEM SENSOR +, se zaměří na virtuální prostor. Během čtyř dnů budou národní a mezinárodní účastníci z výzkumu, vědy a průmyslu propojeni do sítě čtyř paralelních zasedání. SMSI nabízí platformu pro výměnu nejnovějších výsledků výzkumu. Dodavatelé a uživatelé získají výsledky výzkumu relevantního pro budoucnost.

SENSOR + TEST 2021 se opět jeví jako nejdůležitější platforma pro senzorovou a měřicí technologii, která je uvedena v mnoha kalendářích podnikového plánování. Díky třem intenzivním dnům odborných fór, chatovacích místností a videokonferencí a celoroční digitální informační nabídce prostřednictvím zpravodajů, webových stránek a sociálních médií vytvoří vystavovatelé a návštěvníci trh možností, který vyžaduje pravidelnou výměnu technologických nápadů.

Získejte svůj poukaz na vstup do Inovačního dialogu hned teď!

Odkaz: https://www.sensor-test.de/banners/eia