FCC PUBLIC s. r. o.

Základní údaje

Kontaktní údaje

FCC PUBLIC s. r. o.
Pod Vodárenskou věží 4
182 00  Praha 8

Telefon: +420 266 052 804 / +420 603 847 023
E-mail: public@fccgroup.cz
Web: www.odbornecasopisy.cz; www.elektro40.cz

Představitelé

Emil Širůček
jednatel

Představení

 

FCC PUBLIC s. r. o., nakladatelství technické literatury, bylo založeno v roce 1991 s cílem zachovat tradici velmi úspěšných československých odborných časopisů ELEKTROTECHNICKÝ OBZOR (zal. 1910) a ELEKTROTECHNIK (zal. 1946) sloučením obou titulů do nového časopisu ELEKTRO.

 

FCC PUBLIC nyní provozuje webový portál se zaměřením napříč elektrotechnickým průmyslem a příbuznými obory (energetika, automatizační technika, technika budov, výrobní technologie atd.). Tradičně vydává odborné časopisy ELEKTRO a SVĚTLO, a to v tištěné a online verzích, pořádá konference a odborné semináře.

 

Webový portál nakladatelství (www.odbornecasopisy.cz) nabízí nejen informace z první ruky, ale zpřístupňuje elektronické verze tištěných časopisů a tematických speciálů – každému, kdekoliv a jakkoliv. Doména Odbornecasopisy.cz zaujímá vedoucí pozici v návštěvnosti a hodnocení mezi stránkami podobně zaměřených médií. Prostor na webu a v časopisech je kromě běžné náplně k dispozici také k prezentaci firem a jako volná tribuna pro odborné diskuse či k sdělování zpráv oborových společenstev a sdružení. 

 

Od května 2020 provozuje portál Elektro 4.0 v doméně www.elektro40.cz s cílem zprostředkovat sdělování informací o moderních trendech v průmyslu – s důrazem na platformu Průmysl 4.0.

 

 

 

 

Ekonomické ukazatele

Zaměstnanců: 8
Obrat: