FCC PUBLIC s. r. o.

Základní údaje

Kontaktní údaje

FCC PUBLIC s. r. o.
Pod Vodárenskou věží 4
182 00  Praha 8

Telefon: +420 286 583 011 / +420 603 847 023
E-mail: public@fccgroup.cz
Web: www.odbornecasopisy.cz

Představitelé

Emil Širůček
jednatel

Představení

 

FCC PUBLIC s. r. o., nakladatelství technické literatury, bylo založeno v roce 1991 s cílem zachovat tradici velmi úspěšných československých odborných časopisů ELEKTROTECHNICKÝ OBZOR (zal. 1910) a ELEKTROTECHNIK (zal. 1946) sloučením obou titulů do nového časopisu ELEKTRO.

„Pokračujeme v díle těch, kteří byli první!“.

FCC Public nyní vydává odborné časopisy ELEKTRO a SVĚTLO a knižní tituly pojednávající o tématech elektrotechniky, osvětlování, alternativní energetiky, managementu apod., pořádá konference a odborné semináře. Vydávané tituly jsou informační a vzdělávací platformou pro širokou veřejnost, nezávisle na odbornosti, věku či postavení.

Webové stránky nakladatelství (www.odbornecasopisy.cz) nabízejí nejen informace z první ruky, ale i elektronické verze tištěných časopisů a tematických speciálů – přístupných každému, kdekoliv a jakkoliv. Na Internetu zaujímají vedoucí pozici v návštěvnosti a hodnocení mezi stránkami podobně zaměřených médií. Prostor v odborných časopisech a na webové stránce je kromě běžné náplně k dispozici také k prezentaci firem a jako volná tribuna pro odborné diskuse i k sdělování zpráv oborových společenstev a sdružení.

Ekonomické ukazatele

Zaměstnanců: 8
Obrat:

Obory činnosti

  • 5814 - Vydávání časopisů a ostatních periodických publikací
  • 5819 - Ostatní vydavatelské činnosti
  • 731 - Reklamní činnosti