SALTEK s.r.o.

Základní údaje

Kontaktní údaje

SALTEK s.r.o.
Drážďanská 85
400 07  Ústí nad Labem

Telefon: +420 475 655 511
E-mail: info@saltek.cz
Web: www.saltek.eu

Představitelé

Ing. Jaromír Suchý
Jednatel

Ing. Jiří Kubeš
Generální ředitel

Představení

SALTEK ® je přední českou společností specializující se na vývoj a výrobu ochran proti přepěťí. Nabízí komplexní sortiment svodičů bleskových proudů a přepěťových ochran Typu 1 až 3 podle ČSN EN 61643-11 a přepěťových ochran pro informatiku, měření a regulaci, telekomunikace, dopravní systémy, elektromobilitu a fotovoltaické aplikace.  

Výrobky SALTEK ® zajišťují ochranu před atmosférickým i technologickým přepětím a tím přinášejí bezpečnost a bezproblémový chod technologií, strojů a spotřebičů v průmyslu, telekomunikacích, datových centrech, kancelářských budovách i v běžných domácnostech.

SALTEK ® působí na českém trhu již od roku 1995. Úspěšné obchodní aktivity v zahraničí zajišťují dceřiné firmy SALTEK® TRADE a SALTEK® Slovakia.

Základem dynamického rozvoje firmy je vlastní vývoj výrobků. Tým zkušených vývojových expertů pracuje v testovací vývojové laboratoři s unikátními přístroji a technologiemi. Pro vývoj výrobků jsou používány nejmodernější materiály, konstrukční postupy, technologie a měřicí metody. Výroba je vybavena automatizovanými a robotickými pracovišti.

SALTEK ® klade důraz na kvalitu, ale i na design výrobků. Řada ochran proti přepětí s unikátním barevným značením byla oceněna designérskou cenou Red Dot ® 2014.

Ekonomické ukazatele

Zaměstnanců: 205
Obrat: 280 mil. CZK