Hager Electro s.r.o.

Základní údaje

Kontaktní údaje

Hager Electro s.r.o.
Pražská 238
250 66  Zdiby

Telefon: 281 045 727
E-mail: technici.cz@hager.com
Web: www.hager.cz

Představení

Společnost Hager s německo-francouzskými kořeny a sídlem v německém Blieskastelu je více než 65 let specialistou na elektrické instalace v bytových a komerčních objektech.

 

Historie elektrotechnické značky Hager se začala psát v roce 1955, kdy bratři Hermann a Oswald Hagerovi společně se svým otcem Peterem Hagerem založili firmu jako ryze rodinný podnik.

 

Společnost Hager je jedním z lídrů v oblasti moderní elektroinstalace.

Vlajkovou lodí značky Hager se staly především domovní rozvaděče a modulové přístroje, tzn. především komponenty pro bezpečné nakládání s energií.

Společnost má na kontě více než 1600 patentů a celou řadu inovací a světových premiér. Od 90. let díky úspěšným akvizicím přibyly do rodiny Hager systémy pro ukládání vedení Tehalit. Jedna z nejúspěšnějších akvizic v historii společnosti Hager se odehrála v roce 2010, kdy do portfolia Hager přibyly vypínače a domovní přístroje Berker. Do rodiny produktů Hager patří také nabíjecí stanice witty pro elektromobily.

 

V roce 2024 oslaví společnost Hager Electro již 29 let svého působení v České republice. O české a slovenské zákazníky se stará tým obchodních, technických a marketingových specialistů.

Ekonomické ukazatele

Zaměstnanců: 23
Obrat: