JSM Solutions s.r.o.

Základní údaje

Kontaktní údaje

JSM Solutions s.r.o.
Němčice 308
533 52  Němčice

Představení

JSM Solutions se soustředí na tyto oblasti:

 

Consulting:

 

Nabízíme službu s cílem prověření vhodného návrhu průmyslového robota pro Vaše řešení. Mnohdy se stane, že díky špatně navrženému technickému řešení (nástroj robota a rychlost pohybů) je průmyslový robot v provozu přetěžován, což má za důsledek jeho kratší životnost a zbytečné náklady na údržbu.

 

Networking:

 

Díky více jak deseti rokům v oboru robotiky a automatizace dokážeme zprostředkovat dodavatelské firmy úzce zaměřené na vhodné řešení ve výrobním procesu. Díky vhodnému partnerovi vždy získáte vysokou kvalitu za tu nejlepší cenu na trhu.

 

Obchod:

 

Nabízíme k prodeji zánovní průmyslové roboty pro Vaše řešení. Výhodou zánovních robotů je dostupná cena a termín dodání. Roboti skladem dokážeme expedovat v řádech jednotek dnů. Díky široké síti partnerů, kteří obchodují s použitými roboty, dokážeme také vyhledat přesný typ robota dle Vašeho zadání.

 

Education:

 

Nabízíme roboty a robotické buňky vhodné pro střední průmyslové školy a Vysoké školy. Vybavíme tak Vaše laboratoře průmyslovým robotem, PLC a SW přesně podle Vašich potřeb.

Ekonomické ukazatele

Zaměstnanců:
Obrat: