Pozvánka k účasti na AMPER START UP 2018

17.10.2017

Autor: Admin

Hlavní naší myšlenkou je propojení podnikavých lidí, kteří se nebojí s odvahou a nápadem představit svůj nově rozvíjející se byznys s obchodními, odbornými partnery a investory v rámci mezinárodního veletrhu elektrotechniky a elektroniky AMPER. Díky doprovodný programu START UP na veletrhu AMPER získají nováčci v oboru velkou příležitost se zviditelnit za zvýhodněných podmínek.

Jaký je veletrh AMPER ?

Veletrh AMPER je předním mezinárodním veletrhem v oborech elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení s pravidelnou účastí více než 600 vystavovatelů z více než 20 zemí světa a pravidelnou návštěvností přes 40 000 návštěvníků, který se bude konat v termínu 20.-23.3.2017 na výstavišti v Brně.

Chcete realizovat své nápady a využít svých dovedností ve vlastním byznysu?

Využijte obchodní potenciál veletrhu AMPER a ukažte světu, že právě Váš podnikatelský záměr má šanci získat své místo na trhu! Prezentujte se před mezinárodním publikem, navažte kontakty s novými partnery a získejte nové zákazníky.

Co získáte svou účastí?

  • Představením vašeho projektu se dostanete do známosti široké B2B návštěvnosti.
  • Cílená propagace brandu před více než 40.000 návštěvníky a 600 vystavujícími firmami.
  • Desítky kontaktů a hodnotný feedback ze strany zkušených a odborných partnerů veletrhu.
  • Ucelený náhled na problematiku podnikání.
  • Seznámení se s budoucími partnery.
  • Inspirace a znalost konkurenčního prostředí.

Připravíme pro vás výstavní plochu se základním vybavením. Zápis v online a tištěném katalogu veletrhu. Volné vstupenky na veletrh pro Váš tým a Vaše partnery. Propagaci prostřednictvím několika desítek našich mediálních partnerů a prostřednictvím webových stránek veletrhu www.amper.cz.

Startupových stánků je na veletrhu jen omezené množství, proto neváhejte a zarezervujte si své místo.