Elektrotechnická asociace ČR vás zve k návštěvě veletrhu HANNOVER MESSE, který se uskuteční od 22. do 26. dubna 2024 na výstavišti v Hannoveru.

Na základě naší spolupráce s pořadatelem veletrhu můžeme našim členům nabídnout vstupenku zdarma, tu si zajistíte registrací e-kódu CP9rC na webu pořadatele: https://www.hannovermesse.de/en/application/registration/ticket-registration.

HANNOVER MESSE je přední světový průmyslový veletrh. Jeho hlavní téma „Energizing a Sustainable Industry“ (Nabudit udržitelný průmysl), sdružuje vystavující firmy z oblasti strojírenství, elektrotechniky, digitálního průmyslu a energetiky, které představují řešení pro výrobu a dodávky energie budoucnosti. Mezi hlavní témata patří Průmysl 4.0/Manufacturing‑X, energie pro průmysl, digitalizace/umělá inteligence a strojové učení, CO2 neutrální výroba, vodík a palivové články. Program doplňují konference a fóra. Veletrh se koná na výstavišti v Hannoveru od 22. do 26. dubna 2024. Partnerskou zemí je Norsko.

Veškeré informace k veletrhu, k doprovodnému programu, partnerské zemi a mnohé další, naleznete samozřejmě přímo na domovské stránce veletrhu www.hannovermesse.de/en/expo/ nebo se můžete obrátit na zastoupení pořadatele v ČR na společnost PROveletrhy info@proveletrhy.cz.