SENSOR+TEST 2022 – Vítejte zpět v Norimberku!

 

 

Přední veletrh senzorové a měřicí techniky SENSOR+TEST se bude konat v Norimberku od 10. do 12. května 2022. Ve třech dnech výstavy se účastníci mohou těšit na řadu zajímavých témat pokrývajících celé spektrum měřicí techniky. Na technickém fóru se zájemci mohou seznámit s různými technologiemi a trendy. Po živých prezentacích bude dostatek příležitostí k přímé výměně názorů a dialogu s odborníky. Letošní speciální téma "Senzory a měřicí technika pro digitální svět" bude také náležitě zpracováno.

Souběžně s veletrhem SENSOR+TEST se budou opět konat dva zavedené kongresy: Na senzory a senzorové systémy pro internet věcí se mimo jiné zaměří také 21. konference ITG/GMA Sensors and Measurement Systems, která se bude konat střídavě 10. a 11. května 2022. Evropská konference o testování a telemetrii ettc2022 (10.-12. května 2022) v hale 2 je nejvýznamnější mezinárodní platformou pro telemetrii, teleřízení, testovací přístroje a zpracování dat. Souběžně s veletrhem SENSOR+TEST se bude konat již popáté. Návštěvníci a účastníci se seznámí s důležitou rolí telemetrických technologií pro aplikace např. v letectví, automobilovém průmyslu a biomedicíně v současném průmyslovém vývoji, jako je IoT, Big Data, bezdrátové připojení nebo UAV (drony).

Zdá se, že veletrh SENSOR+TEST 2022 se opět stane nejdůležitější platformou pro senzorovou a měřicí techniku v diáři mnoha firem. Díky třem intenzivním dnům na místě v Norimberku a celoroční nabídce digitálních informací prostřednictvím zpravodajů, webových stránek a sociálních médií vytvářejí vystavovatelé a návštěvníci trh příležitostí, který vybízí k pravidelné technologické výměně.

Zajistěte si vstupenku na veletrh již nyní!

Odkaz:

https://www.sensor-test.de/banners/eia