ELEDUS s.r.o.

ELEDUS s.r.o.

Podnikatelská 2956/6
Brno 612 00
www.eledus.cz

Informace o nabídce

Neuronové sítě pro vyhodnocování RTG snímků

Práce by se měla zabývat hlubší analýzou neuronových sítí, které by šly aplikovat pro vyhodnocování závad v RTG snímcích. Pro práci budou stanoveny snímky s konkrétními závadami, na které by se hledalo vhodné řešní. Cílem je najít vhodné typy sítí a otestovat je v praxi na řešení konkrétního problému. V případě splnění práce je také výhled na dlouhodobou spolupráci v oblasti strojového vidění pro RTG technologie.

Informace o společnosti

ELEDUS s.r.o.

Zabýváme se vývojem a výrobou rentgenových a CT inspekčních přístrojů pro průmyslovou nedestruktivní defektoskopii, kontrolu a inspekci. RTG přístroje se uplatňují zejména při kontrolách kvality osazování moderních součástek v pouzdrech typu BGA či QFN, kde jsou optické metody kontroly již nedostačující.
X-ray (RTG) záření dokáže pronikat skrz materiál a díky tomu je možné vidět i do produktů, kam již opticky nevidíte. Můžete tak odhalit zkratované vývody pod součástkou, kvalitu zapájení chladicích plošek pod čipem či zkontrolovat kvalitu osazení BGA, zda ve spojích nedošlo k tvorbě voidů (vzduchových bublinek).
Rentgenové přístroje společnosti ELEDUS s.r.o. je možné používat i pro kontroly kvality svárů ve strojírenství případně pro kontroly jakosti při odlévání produktů nebo kompletace různých typů produktů. Přístroje jsme totiž schopni upravit, tak aby vyhovovali kokrétní aplikaci.
  • Lokalita: Jihomoravský kraj
  • Obor: Informatika, komunikační technologie a aplikovaná matematika

Máte zájem o toto téma?

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb.